CREEPER1BLOW - predstavljanje

Odlucio sam da i ja stavim jednu biografijicu koju cu pisat 10 sati xD :dry: :dry:
Moje ime je Amar Kamberovic i na serbu igram od pa neznam ni ja ali sam prije dugo vremena poceo igrati na serbu kao i mc.
Za minecraft sam saznao pa blizu od kako je pocelo to je bilo oko 2009 god.Kada sam prvi put vidio slike od igrice pomislio sam jest glupa igrica i sve to.Pa nisam odma poceo igrat i hajde dosadio mi gta,cs i to pa hajde da vidim i taj cudesni minecraft kada sam usao poceo sam sjeci drvo nisam znao sta da radim nista i onda sam pronasao minecraft wiki koji mi je puno puno pomogao.
Ali nakon nekog vremena dosadilo mi je pa sam se vratio starim igrama.Prestao sam oko 2010.Prikraju 2011 godine cujem za cudesni srbski server zvani Serb-craft.Odma sam znao da je srpski po imenu pa sam opet usao u minecraft sve prebacio na nove verzije i to.(Uvjek me je mrzilo brisati mc i ponovo skidati da bi dobio novu verziju,ali je izasao 1.6. i tada je bilo dobro sa verzijama).
Usao sam na server sa nekim glupim nickom zaboravio sam i ja koji i igrao sam i igrao na serbu dok mi nije dosadilo.Pa sam vidio izasao novi serb-craft server zvani Rol3Play na 1.4. verziji koja mi se mnogo svidjela i mislim da je ta verzija bila bolja od ovih.Tog dana sam izmisljao nick i samo mi padne na pamet da creeper explodira pretvorim u engleski dodam izmedu 1 i rodio se CREEPER1BLOW.Upoznao sam lika pod imenom xlson koji mi je mnogo pomogao u tom imao sam dobar plot i sve.I onda se zatvori server :frowning: :frowning: msm rolplay xD.
I hajde da pocnemo survival pocelo mi je biti zabavno i sve pa sam igrao do kraja.Imao sam tada sve dobro.Igrao sam sa djecom koja su bas voljela pomagat pa smo dostigli do levela najace fakcije.Imali smo double cest dmd.I onda se prede na 1.6. igrao sam sa tom istom djecom sve smo imali sve zivo sto se moglo imati do pola ove verzije serb-crafta sam prestao igrati jer sam imao previse stvari i malo vise se u skolu utupio(zasto se rodila jebena skola :sick: :sick: ).Pa sam prikraju usao i odigrao pa je doslo do global restarta i onda 1.7. pokravi mi se kompjuter fak.Ali uzimao sam laptop od mame da igram ja i moj drug smo sami napravili fakciju i tada smo krsili pravila sa multy acc. :silly: :silly: .Odem ja na more i nemogu igrat nista jer nemam wi-fi xD.
Odemo ja i moji starci kod njihovih drugova koji su veoma rich.(naravno igra za reprezentaciju BIH).Ja sam se nazdero sladoleda boze okey ovo je sada zivotna prica xD.I ostanem ja do 4 sata i hajd malo da igram Sampa jer mi je nesto kocio mc.Udem na samp i tu mi laga pa hajd da ugasim laptop opet upalim i fak pao sistem.A tada se desio 1.7. novi global restart oko huba na to mislim.Nisam nikako igrao na 1.7.x druga verzija.Dok nisam mogao igrati na 1.7. zastekao sam se na forum i pomagao ljudima.
Izasla 1.8. verzija i igram sve do sada.Upoznao sam dobre ljude na serveru i forumu evo neki od njih:

Jovan_C-Lud lik voli se salit ali nije ludi od mene hju hju hju xD
Dusan-Pvper opra me na serijalu xD
IskoGamerBIH-Dobar lik,voli pomagat,u istoj smo drzavi :wink: pa zivimo u istoj ludnici :S
klarax-pametnica voli ucit skolu,nasaliti se sa ostalima,i pomagati ljudima (psst jucer je dobila god mac sharp 1 xD)
OMLA-posten,spamer na forumu xD Voli da prepravlja nekog u pravopisu
Einshine-kreativac opale mi dlake sa nogu kad sam vidio jednu kreaciju :woohoo: :woohoo:
monky(miachel jordan xD)-Voli sarena slova :side: :side:
xShadowIce-lik boze pomogo mi sve
ToZax-SkyBlock freak ima lik sve zivo sto ti treba samo nesto treba kesha xD

Ima jos ljudi koje nisam nabrojao izvinjavam se

Pohvala Vlasnicima sto su me zabavili svo ovo vrjeme na Serbu nadam se da ce se tako nastavit :cheer: :cheer:
Cestitam i moderatorima na njihovom poslu da nemislite da sam vas zaboravio.

P.S. OMLA nemoj da bi trazio greske bgt napiso sam jedva ovo xD

<=========================================================3

Ovo će nekad biti lektira ma serb :smiley:

Izlozio CREEPER1BLOW xD

Lijepo napisano hahaha al ovo u istoj smo drzavi pa zivimo u istoj ludnici hahahaha potpuno se slažem xD

Ma ja sam ti prepreka u serijalu da ne mozes me pobedit :stuck_out_tongue:

Omg… Ovo mi je 1. Autobiografija koju sam procitao do kraja jer me nekako mrzi da citam a tek da pisem. Srecan sam sto sam 1. medju navedenim igracima i trudicu se da ostanem!!!

P.S. Stay Awesome!

Dusane pobjedicu te ja vidjeces.

Ma neces neces!!!

Ko je rekao da ja volim da ucim,naravno da ne volim ali kad se mora onda se mora hehe :lol: .

Da sinoc sam dobila mac sa nazivom “God mac” a na njemu samo sharp I ,a nisam ni mislila da ce mi dati pravi god mac. :lol:

klarax što neulaziš na Survival :cheer:

Sad igram tetris,posle. :stuck_out_tongue:

Ja nevolim šarena slova…
Šalim se…
Drago mi je što sam u listi prijatelja…Hvala :smiley:

klarax imam ti neke stvari vratit posto sam ih nasao na podu kada sam usao.I cek igras tetris zar ti je toliko kompjuter dobar moj bi se raspo u 69 komada od te najbolje grafike i sve.

ma znam da ti volis sarena slova ali je glavno da se ti zoves Miachel Jordan xD

Ko je on?

erm malo proguglaj xD

Hahahahahahjaa proguglaj xDDD

To za tetris je samo sala hehehe :woohoo:

Ma koja sala? Ja cim upalim Tetris na PCu odmah se gasi xD

00:00