Createve Control!

Molim vas da na Roleplay-u ne bude Creative Control jer mislim da ce tako vise igraca kupovati rankove :smiley:

Pa oce kupovace i podrzavam ga i da vam kazem da na svakom Rol3Play serveru nema Creative Control…Hvala unapred.:slight_smile:

Pa plugin se nezove tako nego Creative Control to bi bilo isto kao kad bi napisao Creastive Control …

Ovo je tema :confused: Trebalo bi staviti Creative Control ali samo na kill , ako je to moguce , jer itemi su manje bitni na roleplayu :smiley: Mislim nije kao ULTIMATE SURVIVAL .

Pa Manic i Batica su svemoguci ljudi nesumnjam da nemogu da urade to :)I bolji je Survival sa Creative Control ,a na Rol3Play serveru bi trebalo izbaciti taj plugin il ovako sto je balsa99ravno rekao :slight_smile:

Imacemo u vidu vas predlog, tamo jesu itemi manje bitni ali ce jedan da kupi Bildera i da podeli svima iteme to je problem.

Ja predlazem da se CC zadrzi!
Sta biste vi?! Da ubijate sa GM-1 da delite iteme!

Manicu nas predlog je ovaj zato sto uvek naci svaki, svaki Rol3Play koji sam ja igrao uvek sam imao nekog prijatelja koji je imao rank Builder on je bio normalan nikome nije dao nijedan item iz creativa i tako…I na tom serveru je mogao da vadi iteme iz creative jer nije bilo CC, a vi ostali npr. Danilo_00 nemate pojma kako treba da izgleda Rol3Play server (nemislim na manica i baticu!)…

Ovo najvise mrzim , kada ceo server kvare , poeru se na ostale igrace , govore da su debili , i onda na kraju upisu kako nisu mislili na ownere :slight_smile: :stuck_out_tongue: POEREM SE JA NA TAKAV REZIM ALEXA !

Pa AlcatrazX mi je rekao kolko se uvlacis u bu*u Manicu i Batici pa sam i sam shvatio da oces rank i da ce ti ga dati BESPLANTO.I jos pored toga nemojte da psujete necu ni ja vise!

AlcatrazX - ja se ne uvlacim manicu u bulju , jer da se uvlacim ne bi mu govorio da je konj , i da je majmun -.- Stvarno mu kazem za neke stvari , najjiskrenije , zato sto da nema serb-crafta ja ne bih igrao mc :frowning: I on mi je bitan …
Alexa_00 meni nije bitan rank :slight_smile: Po*erem vam se na rank vise . -.-
I ja tebi sada nisam rekao da se uvlacis u dupe , nego kritikujem rezim :smiley: ahahhahaha jer govoris za njih dosta , kako nemaju pojma , i onda napises da nisi mislio na manica i baticu :smiley: CC treba da bude , ali samo na GM kill -.- A za davanje itema ne . To je moje misljenje .

Molim vas , da mi ne se*ete iza ledja .

ありがとう

Pa ja nisam mislio na tebe jer nemislim da si glupav nego sam mislio na pocetnike i nisam naveo da ste glupave nego neznate.A ponavljam 10. put CC na Rol3Play serveru netreba biti jer igraci nebi kupovali rank i ja mislim da treba ovako da se namesti CC plugin:Da nemoze da se udara sa gm 1 a da mogu da se vade itemi iz creative-a jer je to sasvim posteno.

Znam da nisi na mene mislio, nervirame sad sto je Alca rekao da se uvlacim manicu u dupe , a sta meni treba ? Jel imam dobar F ! Imam , Jel imam membera ? Imam , Jel imam druga koji kupuje rank ? Imam , STA MENI TREBA ? Ja samo hocu da server ostane sto bolji …

ありがとう

Sine i tata bih :slight_smile:

Valjda : I tata bi sine :smiley:
Vidi , za sve predloge sto si dao za survival dajem ti + (onaj za karmu :smiley: )…

CC treba da se izbaci sa Roleplay-a i da se ubaci SafeGuard,da ovaj allternate bude aktivan i da ne kenja mnogo[kao po obicaju i da uzima iteme igracima i kaze vi ste to stekli kriminalom po^erem ti se onda na takav server !]da se Deliji_1998 da Admin na Roleplay i da jebeno prestanete da mi pametujete tu svi !!! Poserem ti se na server kad se vi vise podjebavate nego sto igrate… Lepo dovedi jbn manicu nekog jbt mod=a na serveru a ne allternatu das admina covek blage veze nema sa zivotom.Da izbacis onu retardiranu poruku na automessage Allternate13 prodaje cevape i pljeskavice po povoljnoj ceni vise na serb-craft.com i da ubacis normalne poruke kao npr. Ako vam treba pomoc ukucajte /modreq i admini ce vam brzo odgovoriti … da se ubaci plugin Aukcija za dobijanje para na serveru.I ako niste primetili igraci odlaze sa server-a i to u velikoj meri.[mozda i ja prestanem da igram na SERB-u ako ovako se nastavi]Molim lepo da sredite jbn server a sto se tice nema igraca zbog skole i ucenja i toga a kako drugi srpski serveri su puni da ne navodim ime ae mi odgovorite na to pitanje ae da vas cujem ? I da budete aktivni ako niste sposobni da budete aktivniji radnih dana ne govorim za petak sub i ned posto tad ste aktivni onda lepo ubacite neki rank kao Helper sto imaju serveri ili Support koji ce vas menjati kad niste tu o boze jer to toliko tesko uraditi Manicu ? Onaj Loler se samo zeza nije ni on za mod=a… Ni na survival ni na roleplay nisam video nijednog Mod=a/Admina…Video sam Deliju na Roleplay ali znam da on tamo nije admin zato molim lepo … Ugledajte se malo na druge servere vidite kako oni rade itd…

Tebi treba rank . Ako ga je ko zasluzio od kako je serb otvoren , onda si to ti brate …

Mislim community :smiley: Od pocetka serb-crafta

Dobro, rekaosam vec za moderatora jednom u cemu je problem/