Crash...

Help ?

Nadji u opcijama VBos i to stavi na off.

Sa optifine

Dusane nmg da pokrenem mc…

Nzm probaj da instal opet mc…
ili drugi nik
Ali cekaj pise ti na skoro sve null … to znaci da nes ne radi kako treba
Ako ne radi opet javi se nekome na ts3

izbrisi .minecraft
ili probaj izbaci sve texture koje imas…

Ma sve sam to uradio milion puta,ali nista…

Bez optifine pokusaj :stuck_out_tongue:

Ne radi ni bez optifine

Izbrisi .minecraft folder i uninstal minecraft iz kompa pa ga instaliraj.Ja sam tako poprsvio ono sranje…

Ma dok ovo ne vidi neko ko se razume u kompjutere bas dobro nema nista…

Skini ovo i ubaci u Roaming, takav problem sam imao pre ovog zadnjeg problema i ovo mi je pomoglo, ako vec imas .minecraft folder unutra nmvz samo klikni replace all

Wasdas ni to ne pomaze,verovatno batalim MC…

Dexa jesi li sam reinstalirao sistem i koji si instalirao i koliko bita?

DeXa ne znam onda mozda nisi dobro reainstalirao sistem ili instalirao neke drivere, ne razumem se u to puno, vidi na nekim forumima srecom ih ima 1000… Probaj na eng jer imas vecu sansu da nadjes resenje

Babke u servis sam nosio,32 bita

Jaoo koji ku*ac ti instalirali 32bitni sistem… Ako ne za minecraft, za sve ostalo je najbolji 64bitni, inace sto ti ja mogu reci jos za minecraft… posle dosta razmisljanja i citanja shvatim da se to nije desilo samo tebi vec ko zna koliko njih ima isti problem kao ti… ovako recicu ti par stvari citaj pazljivo, uvek cu probati da pomognem ako mogu ali da se to meni desilo radio bih sledece… prvo bih probao da stavim VBos na off, ako ne znas kako nadji na yt(kucaj sve na engleskom nadam se da znas barem malo), dalje… mozda nisi instalirao driver za igrice (pogledaj koja ti je grafa pa instaliraj taj driver nadji na yt na engleskom) idemo dalje… trazi na yt i na forumima kako porpraviti minecraft crashovanje (na engleskom posto na nasem nema nista…), kupi jos barem 2 gige rama nije skupo i nadogradi na komp(radice ti sve igrice onda mnogo bolje), dalje… mozda je problem u grafi nadam se da imas nekog poznanija koji moze da ti proveri dal ti je sve ok sa grafom, dalje gledaj na yt da smanjis minecraft da koristi manje g ramova(ne verujem da je ovo problem ovo probaj poslednje), znaci ne instaliraj optifine znaci nista, updatuj javu, i postoji mogucnost posto mnogima crasha minecraft da je problem do mojanga jer crasha cim su dodali na launcher 1.10.2 verziju, ako se setim jos neceg recicu ti :slight_smile: Nadam de da sam ti pomogao i da ces popraviti inace samo zbog tebe sam nastavio da igram na serbu hteo sam da ti unistim tim dok nisno postali prijatelji :slight_smile: Ajde brate srecno i da popravis to :slight_smile:

Popravili su Manic12 i guster24 :slight_smile:

Super, a sta je bio problem :slight_smile: ?

Ja msm driver za igrice :side: