CoolDudes

Znaci samo ime kaze,primamo cool likove, da nisu preterano ‘‘napaceni’’ na ubijanje svih i samo na borbu,vec i da se malo zabave :wink:

‘‘Ukratko’’ istorija cooldudes-a(Pisac Aca_Car).Neki dogadjaji nisu tacno vremenski odredjeni ili potpuno korektni ali jbg nije ni pisac nobelovac :smiley:

ISTORIJA COOLDUDESA(Najvazniji dogadjaji I likovi)
WIN, LOSE OR DIE! COOLDUDES NEVER DIE!
CoolDudes je osnovan
GavraaCar je proglasen za vladara (Lidera) a stefo200 I popadija modovi…
Sagradjen je prvi f home cooldues I smatran tada najvecim…
CoolDudes postaje voljen na celom serveru,takodje i postovan…
CoolDudes postaje svetska sila.
Stefo200 je tada bio moderator i izgradio celi zamak skoro sam…
Dolazi N0D i tada je ceo f home otisao u zaborav zbog ku****a Lidera…
stefo200 postaje vladar CoolDudesa nakon sto je GavraaCar pobegao i predao se…
CoolDudes pocinje da gubi svoju slavu…
ExtremeCraft(Creator) ulazi u f…
Bio nam je najaci i najpostovaniji u f-u… (po stefu200,on je bio supak)
Napravio je najveci zid ikada u istoriji CoolDudesa…
ExtremeCraft postaje vladar…
Za vreme vladavine ExtremeCrafta poceo je veliki rat medju 2 f-a… Svi smo organizovali ustanak i posle dugo vremena porazili enemyja…|
Tada je odrzano veliko slavlje sa totrama DMD-ima i vatrometom Bili smo presrecni…
Ubrzo posle tog rata,odrzan je jos jedan…Rat protih HORDa tada smo svi bili pokolebani… Cak i ExtremeCraft je tu bio pobedjen…
ExtremeCraft se smatrao za najboljeg vladara ikada!
Nakon toga je pokazao ko je i sta je… Pokazao se kao debil udruzio se sa N0Dom i tada je proglasen za olosa…
Stefo200 je opet proglasen za stvarno mudrog vladara…
Sutradan,ExtremeCraftova banda je napala lakijev f (Ukratko on je bio u nasem f-u dobar drug) a mi smo ih branili i upali u jos veca govna xDPrezirali smo ExtremeCrafta… Zeleli smo prvom prilikom da se osvetimo… Uzeli smo najbolju opremu koju smo imali i napali ExtremeCraftov f!Nazalost njih je branio i Cogu,tako da napad nije uspeo.
CoolDudes je ponovo osnovao svoj f home… Divan i najbolji… Tada smo postali ogromna svetska sila! Voleli su nas vise nego NOD mogao bih reci da smo bili i jaci od njih…
NOD je tada ustao iz tame i sravnio nas sa zemljom…
Tada…Velika dobrica i verni prijatelj popadija dobija Creatora (RANK) i tada dobija poziciju Moderatora u f-u…
Mnogo smo ga voleli… Gradio je tako dobre f-ove da nismo imali reci
Od kad je popadija bio creator sve kuce su nam bile u vazduhu
Green24,inace poslusan i veran f Player, ulazi u arenu i pobedjuje dvojicu najacih ljudi na srvu! LUKUPN00 i COGU-a!Tada dobija Rank,Donatora i tada je dobio vece postovanje u celom f-u!
CoolDudes sklapa savez (Ally) sa jos 2 f-a (pomagaci I god)…Tada je CoolDudes ponovo postao jak i nepobediv!
U f ulazi Penge… Veoma mocan covek sto se tice luka i strele… Bio je tako cool i prodavao nam je iteme duplo jeftinije nego sto su u Shopu… (Imao je cool skin)
NOD je ponovo dosao po svoje ali tada nazalost… CoolDudes je konacno bio porazen i dokrajcen… Tako tuzni i osramoceni pred svima smo se sakrili… stefo200 (Vladar) je dobio ban a umesto da napravi novi acc i da ponovo osnuje CD on je pobegao…
AcaCar najverniji Player u f-u je tada zamrzeo stefu200…
CoolDudes je tada otisao u zaborav…
AcaCar se stalno nadao da ce CoolDudes ponovo imati svoju slavu ali nista…
Posle nekoliko nedelja AcaCar pokusava ponovo da okupi staru CD bandu i ponovo osnuje f,ali neuspesno… (Nije bio dobar vodja) (Najbolji je kao mod i player)
Posle malo duzeg vremena stefo200 se vraca kao Jack_Sparrow i ponovo osniva f,mnogo uspesnije nego AcaCar (Jbg)
Postali smo mudri i sagradili smo AKADEMIJU (Svi playeri polazu pre nego sto udju u glavni f home,takodje i polazu ispite i morali smo da steknemo poverenje)
Aca_Car (AcaCar) je napravio najveci zid u celoj istoriji CoolDudesa,veci cak i od zida za vreme vladavine ExtremeCrafta (Creatora).
Akadamija je unistena napadaom Horda ko je je ‘’neko’’ pustio u f…Posle toga CD prestaje sa radom a Jack_Sparrow uz pomoc (Gage39 Milice2003 koje su popadijine sestre) pravi najveci brod kojeg je cooldudes ikad video!
Umirao je mnogo puta praveci svoj brod na kojem bi pristup imali samo moderatori i on…
Popadija je napravio dzinovsku DMD KUGLU (Kugla od DMD blokova) (blesavo)Na kraju brod je napravljen a Jack se odlucio da napravi sam F u vazduhu ,bez letenja ili gm1!
Pravljenje tog f mu nije tesko palo I uskoro je dobio pomoc novih clanova f koje je mudro odabrao.

NAPOMENA! WIN LOSE OR DIE! COOLDUDES NEVER DIE! SVI ZA JEDNOG JEDAN ZA SVE! KAD DIRAJU JEDNOG DIRAJU SVE! KAD JEDAN IDE U WAR IDU SVI! NEMA POVLACENJA NEMA PREDAJE! WE ARE BACK!

a jbg

Green24 me je pobedio u spleefu , jbg nemam ja pojma spleef XD

Jack_sparrow ocu da vas vidim posle gr-a!
Hocu da vidim tu vasu jacinu ako ste “WE ARE BACK”.

Jack_Sparrow lep govor (pisac je pisao bar pola sata xD)Ali ni sad niste niti ce te posle gr biti jaci od noda ! :smiley:

Nismo ni pomenuli da ocemo da budemo najaci :smiley:

Pa ne mozete reci da ste bili jaci od nas , jer vi ste imali 80 igraca od toga 65 noobovi , a nas je bilo 40 pa smo bili jaci i to mnogo , tako da ni u jednom trenutku niste bili jaci , jedini koji su bili jaci od nas su HORD i bivise Esc , sada smo opet najjaci iako imamo 50 igraca a hord 65-70 , jbg :slight_smile:

Jack_Sparrow pise se najjaci a ne najaci -,- :stuck_out_tongue:

Sad mi je jasno otkud andreju ovoliko postova -.- XD
Oladi malo andrej jbg sta sad ako je napisao najaci a ne najjaci , nije ovo pismeni neki :open_mouth:

Luka nisu mi odatle postovi i ja ne pricam u temi kao vi :stuck_out_tongue:

CoolDudes koliko se ja secam jedva je imao 230 powera (dok je nod imao 400 :stuck_out_tongue: ) tako da nemoras lagati da ste bili najjaci

LJudi ja nisam pisao.Zalite se aci_caru on je pisac ja sam samo objavio ovo :smiley:

Videli smo da ste najjaci danas kad vam je otisao f home. :slight_smile:

kome je otiso f home?

Ja sam na odmoru pa nisam u mogucnosti da igram posle global restarta cu vam pokazati sta je pravi PVP . Bicemo jedna od najacih fakcija na serveru … Videcete…

Win,lose or Die,CoolDudes Never Die.

Znaci svaka cast ako si ovo sam pisao :slight_smile:

Wow. Kakva istorija. :woohoo: Mogu li da udjem u tvoj f jack _sparrow? Dobar sam ratnik, a i jos bolji builder.

luka ceo tvoj f nije jaci od mene calvinatora i andrewa tisina sjebali smo ti 100 powera kada si ti krenuo u nas f s namerom da ti nama sjebes 100 ali desilo se obrnuto.
Tu mastu da si najjaci na serveru si uvek imao.

Iviaster kod vas u f cetvorica imaju placene skilova,a i ti smes da se bijes samo sa rukom,i takodje imas stackovan armor(sto dokazuje tvoj pv protv nas petora).

Kod nas placeni skill imaju samo george i luka a za nedelju dana verovatno i ja :smiley:

[quote=“xXIVIASTERXx” post=8241]luka ceo tvoj f nije jaci od mene calvinatora i andrewa tisina sjebali smo ti 100 powera kada si ti krenuo u nas f s namerom da ti nama sjebes 100 ali desilo se obrnuto.
Tu mastu da si najjaci na serveru si uvek imao.[/quote]

Bili smo najjaci do 21. juna , a vi nikad niste sem eto poslednjih 4 dana , tako da TISINA molim!
Mi smo bili mesecima a vi samo 3-4 dana. Hvala lepo , videcemo se posle GR da vam pokazemo ko je najjaci , iako Cogu dodje za vas ni on vam nece pomoci jer se okuplja stara ekipa pa cemo videti kako ce da vas deru bez ijednog skilla.

Luka,Manic je rekao da i nabudzeni skill ostaje posle gr.