COOLDUDES IS BACK!

Slika govori hiljadu reci.

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/1303/2014-01-12_14.39.15.png

BTW, Popadija, zahtevam da udjes u CoolDudes zbog one odbijene pljeskavice od juce! :smiley:

Hhahahah Aleksa , izvini za tu pljrskavicu , i SIIIIGGGGUUUURRRNNOOOO CU TE POSLUSATI … Vreme je da Okupimo CoolDudes bandu , i da krenemo u razaranje fakcija … :wink: Isto kao pre … Jack_Sparrow leader , Aleksa ti si mod , i ja sam mod , i stari igraci sto su bili u CD ce verovatno i oni biti modovi , i + nekoliko mojih drugova primamo u fakciju :slight_smile:

I deskripcija naravno:

Win Lose Or Die ! CoolDudes Never Die !

Sent from my LG-E610 using Tapatalk

Ispravka: Nismo modovi, vec CO-OWNERI! :smiley:

Da , glup sam :wink:

A i ako nekoga interesuje kako je uopste nastao CoolDudes ,moze da procita istoriju …

Znaci samo ime kaze,primamo cool likove, da nisu preterano ‚Äė‚Äėnapaceni‚Äô‚Äô na ubijanje svih i samo na borbu,vec i da se malo zabave ÔŅľ

‚Äė‚ÄėUkratko‚Äô‚Äô istorija cooldudes-a(Pisac Aca_Car).Neki dogadjaji nisu tacno vremenski odredjeni ili potpuno korektni ali jbg nije ni pisac nobelovac

ISTORIJA COOLDUDESA(Najvazniji dogadjaji I likovi)
WIN, LOSE OR DIE! COOLDUDES NEVER DIE!
CoolDudes je osnovan
GavraaCar je proglasen za vladara (Lidera) a stefo200 I popadija modovi…
Sagradjen je prvi f home cooldues I smatran tada najvecim…
CoolDudes postaje voljen na celom serveru,takodje i postovan…
CoolDudes postaje svetska sila.
Stefo200 je tada bio moderator i izgradio celi zamak skoro sam…
Dolazi N0D i tada je ceo f home otisao u zaborav zbog ku****a Lidera…
stefo200 postaje vladar CoolDudesa nakon sto je GavraaCar pobegao i predao se…
CoolDudes pocinje da gubi svoju slavu…
ExtremeCraft(Creator) ulazi u f…
Bio nam je najaci i najpostovaniji u f-u… (po stefu200,on je bio supak)
Napravio je najveci zid ikada u istoriji CoolDudesa…
ExtremeCraft postaje vladar…
Za vreme vladavine ExtremeCrafta poceo je veliki rat medju 2 f-a… Svi smo organizovali ustanak i posle dugo vremena porazili enemyja…|
Tada je odrzano veliko slavlje sa totrama DMD-ima i vatrometom Bili smo presrecni…
Ubrzo posle tog rata,odrzan je jos jedan…Rat protih HORDa tada smo svi bili pokolebani… Cak i ExtremeCraft je tu bio pobedjen…
ExtremeCraft se smatrao za najboljeg vladara ikada!
Nakon toga je pokazao ko je i sta je… Pokazao se kao debil udruzio se sa N0Dom i tada je proglasen za olosa…
Stefo200 je opet proglasen za stvarno mudrog vladara…
Sutradan,ExtremeCraftova banda je napala lakijev f (Ukratko on je bio u nasem f-u dobar drug) a mi smo ih branili i upali u jos veca govna xDPrezirali smo ExtremeCrafta… Zeleli smo prvom prilikom da se osvetimo… Uzeli smo najbolju opremu koju smo imali i napali ExtremeCraftov f!Nazalost njih je branio i Cogu,tako da napad nije uspeo.
CoolDudes je ponovo osnovao svoj f home… Divan i najbolji… Tada smo postali ogromna svetska sila! Voleli su nas vise nego NOD mogao bih reci da smo bili i jaci od njih…
NOD je tada ustao iz tame i sravnio nas sa zemljom…
Tada…Velika dobrica i verni prijatelj popadija dobija Creatora (RANK) i tada dobija poziciju Moderatora u f-u…
Mnogo smo ga voleli… Gradio je tako dobre f-ove da nismo imali reci
Od kad je popadija bio creator sve kuce su nam bile u vazduhu
Green24,inace poslusan i veran f Player, ulazi u arenu i pobedjuje dvojicu najacih ljudi na srvu! LUKUPN00 i COGU-a!Tada dobija Rank,Donatora i tada je dobio vece postovanje u celom f-u!
CoolDudes sklapa savez (Ally) sa jos 2 f-a (pomagaci I god)…Tada je CoolDudes ponovo postao jak i nepobediv!
U f ulazi Penge… Veoma mocan covek sto se tice luka i strele… Bio je tako cool i prodavao nam je iteme duplo jeftinije nego sto su u Shopu… (Imao je cool skin)
NOD je ponovo dosao po svoje ali tada nazalost… CoolDudes je konacno bio porazen i dokrajcen… Tako tuzni i osramoceni pred svima smo se sakrili… stefo200 (Vladar) je dobio ban a umesto da napravi novi acc i da ponovo osnuje CD on je pobegao…
AcaCar najverniji Player u f-u je tada zamrzeo stefu200…
CoolDudes je tada otisao u zaborav…
AcaCar se stalno nadao da ce CoolDudes ponovo imati svoju slavu ali nista…
Posle nekoliko nedelja AcaCar pokusava ponovo da okupi staru CD bandu i ponovo osnuje f,ali neuspesno… (Nije bio dobar vodja) (Najbolji je kao mod i player)
Posle malo duzeg vremena stefo200 se vraca kao Jack_Sparrow i ponovo osniva f,mnogo uspesnije nego AcaCar (Jbg)
Postali smo mudri i sagradili smo AKADEMIJU (Svi playeri polazu pre nego sto udju u glavni f home,takodje i polazu ispite i morali smo da steknemo poverenje)
Aca_Car (AcaCar) je napravio najveci zid u celoj istoriji CoolDudesa,veci cak i od zida za vreme vladavine ExtremeCrafta (Creatora).
Akadamija je unistena napadaom Horda ko je je ‚Äė‚Äôneko‚Äô‚Äô pustio u f‚ĶPosle toga CD prestaje sa radom a Jack_Sparrow uz pomoc (Gage39 Milice2003 koje su popadijine sestre) pravi najveci brod kojeg je cooldudes ikad video!
Umirao je mnogo puta praveci svoj brod na kojem bi pristup imali samo moderatori i on…
Popadija je napravio dzinovsku DMD KUGLU (Kugla od DMD blokova) (blesavo)Na kraju brod je napravljen a Jack se odlucio da napravi sam F u vazduhu ,bez letenja ili gm1!
Pravljenje tog f mu nije tesko palo I uskoro je dobio pomoc novih clanova f koje je mudro odabrao.

NAPOMENA! WIN LOSE OR DIE! COOLDUDES NEVER DIE! SVI ZA JEDNOG JEDAN ZA SVE! KAD DIRAJU JEDNOG DIRAJU SVE! KAD JEDAN IDE U WAR IDU SVI! NEMA POVLACENJA NEMA PREDAJE! WE ARE BACK!

Ovo je Istorija CoolDudesa :pisao Aca_Car

Ako neko ne zna ovo su dogadjaji sa 1.5.2 mape :slight_smile:

A bre gde sam ja? Ja se pojavljujem odmah posle ExtremeCraft-a, i samo da se zna, kada je green24 usao, nakon nekog vremena je trazio moderatora od mene i Nemanja (da, i ja sam bio :smiley: ), i kad mu nismo dali, on se naljutio, izaso iz klana, napravio novi klan i krenuo da nas ubija… Naravno, bio je na killing spree-u a mi smo se respawnovali na f home-u… Mi izadjemo, on ne moze da udje, a on nas ubija… Na kraju je Nemanja uspeo malo da se izvuce kad smo zajedno krenuli na njega. Prvo je ubio njega, a onda je stao na ivicu, gde je bila rupa u zidu za bastu (ali je jos nije bilo, hvala bogu). Tu je stao, a ja dosao pa ga udario rukom, lik je pao 70 blokova i umro… Tad smo pricali Nemanja i ja preko Skype-a i on moze potvrditi kako sam vristao XD Odmah sam sisao dole i pokupio stvari, i onda je kao hteo da se izvini i da udje u klan, a da mu vratimo stvari! Nije usao u klan, a znate sta smo mu dali? QRE smo mu dali! Full Ench Dijamantski armour i polu-god mac! 'Cause Aljoksa is da pro XD

Znam da je tako bilo , ali ja nisam pisao ovu istotiju , samk sam je kopirao , i paste ovde …