Citer na SkyBlock-u

Igrala sam na jednom mom acc-u (snowflake2345) SkyBlock … Imala sam puno itema , lep i veliki is , is je bio pun. Isla sam tako po is-u , i odjednom se pojavio neki igrac , nick mu je bio VALJDA ,EEVV’’ , i ja sam ga izbacila sa is-a , krenula sam nekoliko koraka napred i on se o5 pojavio , i ja sam ga o5 izbacila , tu je bila i moja drugarica ,jerbear4’’ . Izasla sam sa srw i otisla da veceram . Nakon 30 min , ja se vracam na srw . Imala sam neke iteme kod sebe , i krenula sam da ih ostavim u chest , ali u tom chestu nije bilo nicega ! Pogledala sam u sledeci , ali i on je bio prazan … I tako svaki sledeci je bio prazan ! Pomislila sam da je jerbear4 pokupila sve iteme i izasla , ali ona je bila tu i rekla mi je da je jedan dolazio , nije bila sigurna za nick i isto je rekla , da se tako nes zove ,EEVV’’ ! Zahtevam da se taj igrac pronadje i da ima ip-ban , i zelim sve moje iteme natrak ! Molim vas , pomoziteeee :frowning: :’(

To je bag na SkyBlock i tako je xShadowIce izbacio sa is alexklin i guster24 ali oni su ponovo dolazili na is i pomagali nam ali najbolje je sto nam nisu rusili niti grifali :smiley: sigurno ce admini to brzo resiti + sto nisi slikala kao dokaz a mozda si ga i add na IS

Nisam ga add na is , ali on mi je sve pokupio i srusio

Mozda si ga PRE add ili ti je provalio PASS ako ti je provalio PASS idi na HUB i ukucaj /changeapassword [STARA] [NOVA] [NOVA] a ako si ga pre add invite ga pa ga kick mozda pomogne

Nisam ga nikada add , danas sam ga prvi put u zivotu i videla … :confused:

Da to se i meni desilo :DD Srecom meni nisu grifali :lol:

Provericemo sta se tacno desilo

Nisi bas trbala stavljat u donacije mogla si dole u skyblock

Meni nestaju oni ramovi za predmet stalno,postvim ih a posle pola sata mi nestanu o.o

New-Age mozda su to admini postavili da bi se smanjili lagovi ili nisu posto meni ne nestaju. :slight_smile:

Sigurno neki lag,ja mislim da nije bio citer ali ga treba banovati.

Ne trebaju ga banovati nego jednostavno srede LAG i sve ce biti ok. B)

Dali si imala ikakav setwarp ako to ima na 1.8. neigram puno na skyblock pa znam poneke komande

Hvala Batice ! :smiley:
A sta cu sad ja sa mojim itemima , nemam vise razloga da igram na SkyBlock ! :frowning:

Upravo sam proverila i igrac se zove EEVV , ima is sto je 33 lvl

Previse lagova stvarno,ne znam ni koji ste k… stavljavi na 1.8 , bez uvrede,ali ovako je nenormalno tesko igrati,na SB udjem ono 5 minuta mi treba da se pomerim sa jednog mesta,pa me opet vrati tu… Danas igram na skywarsu ne mogu da posecem drva da napravim put do centa…

New-Age to ti je do neta meni nimalo nelaga. :slight_smile:

Moguce da je opljackana sa cheatom posto sam cuo da postoje cheatovi za otvaranje lockanih chestova a i neko mi je na SB pretio da zeli da me grifa…

Pa nzm , ja takodje mislim da je to cheat , ipak ne verujem da moze zbog laga da se otvore chestovi :confused:
Admini , ako mozete da udjete u njegov acc i da mi vratite iteme bila bih vam vecno zahvalna :smiley:

Mislim da ovo nije LAG vec mozda neki glitch ili bug a ako se bugovi koriste u ovakve svrhe treba biti banovan…