CenerFuLL[Biografija]

KAKO JE SVE POCELO
Prije pet godina dobio sam računar.Na racunaru prve igre koje sam igrao su bile Mario,Pes…Kasnije su moji drugovi u razredu poceli pricati o igrici “Minecraft”.Tada sam mislio da je to glupa igra.Otprilike poslije godinu dana krenuo sam igrati GTA San
Andreas Multiplayer.Igrao sam ga punih 2 godine.Poslije sam dobio ban na serveru koji mi je okoncao Gamerski život.Punih 1338 sati je nestalo u pjesak.
COUNTER STRIKE 1.6
Bio mi je zanimljiv.Krenuo sam ga igrati.Poceo sam da djelim “Hedove” sa m4,AK47,MP5…Krenuo sam igrati na Call of Duty serverima.Na gametrackeru rs. dodao sam sve COD srpske i bosanske servere.Svidio mi se jedan,na njemu je bilo Fast Level.
Poslije 20 dana server se zatvorio,a na njemu sam imao oko 150h online.Trebao sam dobio Admina :pinch: :S .
Tako je za mene zavrsio CS 1.6,i SAMP…
MINECRAFT
Kasnije poslije 1 mjesec drugovi su govorili o MC 1.7.X ja msm 10 verziji.Poceo sam gledati SerbianGamesBL i Cileta radi toga.
Poceo sam u školi dobijati jedinice radi racunara.Skinuo sam sebi MC i krenuo ga igrati.Na int. sam nasao kako se sve pravi…
Minecraft sam doživio kao stvarnost,i poceo sam ga previše igrati.Nekada kada bi mi “dopizdilo” ja bih ga obrisao,i poslije 5
sati skinuo.Kasnije sam poceo igrati na Online serverima.Igrao sam puno na “Sarmi”,jer je na njoj bilo Sky Wars,Sky Block… i još nekim.Sada igram na SERB CRAFTi nadam se da je ovo najbolji server balkana!
Moja pouka glasi:
“Ne ulaži truk u glupost”(iako će neko ko je ovo pročitao reći da je i MC glupost,ali nije).

Ahhh… I moja je slicna xD samo sam umesto CoD igrao GTA IV(kupio mi cale za rodjendan ja mislim da je bilo… 2010).

Hahahaha,jesi napisao svoju ako si je napisao sad cu je pročitati da vidim kakva je. :blink:

Svima nam je Serb-Craft oduzeo zivot :silly:

Serb-craft is the best :cheer: :cheer:

Baš cool…
Ali moram da vam kažem da više budem na forumu nego na fb… B)

Znaju ionako svi da je SERB-CRAFT najbolji server Balkana,mozda u europi 5 a u svijetu 10 100%. :cheer:

Na Balkanu je Serb 2. Mesto jer Sa***Craft ima najmanje igraca koliko ima dnevno na Serbu a u Evropi je 100(ako na TOP krekovane SRW mislite a ako ovako mislite onda je on 500.).

Ma tebra neznači rank ništa puno,SERB-CRAFT je još uvjek DIAMOND Balkana !!

Hmmm… ja mislim da je Gold jer je Sar** broj 1 :’(

Serb najbolji B)

Pa po nama jeste a ovako je 2. Na Balkanu… ali se nadam da ce postati 1.!!!

Nuber one

Ako ti je do sale onda svatam inace se pise Numero one*