CCCP

Sta reci , najjaca fakcija na serveru , a te maste hordovske da su oni mogu da zaborave , proslo je njihovo vreme ,pre 2 dana NOD i CoolDudes su se ujedinili i eto ga CCCP!!!
Ne diramo nikoga ko nama ne objavi enemy , najveci neprijatelji su nam HORD ,Alliance i BlomeRR , a ally su nam Yakuza i BETA.
Hordi su i sami priznali da imaju 5 normalna igraca a da ostali sluze samo da bi drzali power , jbg , takav f ne moze biti najjaci na serveru…
Primamo samo jake igrace !!!
OWNERI : Popadija i LukaPN
MODERATORI : Jack_Sparrow , Crommissar , davidpn00 (R2Bl3nd) , xBORKOx , Nedyarb01 , George208 i Alarg
pozz svima

The seeds will rise AGAIN!!

to si ti sanjao da je neko rekao da ima samo 5 normalnih igraca sto znaci da su te ostalih 40 nenormalnih ubili i to bar po jendom svi aj idi se pokri usima glumis tu nesto kenjas kako kucas suicide a u videu koji si ti licno snimao skejter te je ubio samo lazes decko budi jednom iskren.
Sta god ti srao hord je najjaci a to sto prestanes da igras na 2 meseca pa se vratis i spojis se sa ovim sto jedva skupe dmd armor i mac sharpness 1 pa mislis da si najjaci e pa vidis nisi i na rodjendanu serba ako si ga gledao cuo si licno od manica i batice ko je najjaca fakcija nama kazes nubovi a imas 70 igraca a power 200 a mi imam 60 i power skoro 400 i pola f-a imaju po 600 i vise na axes a u tvoj f si jedni ti cromissar i r2blend sa po jedva 500 tako da tisina!!! ima i video kako smo vas izubijali svi po skoro 0 power… Jos da ne pominjem kako snimas nas za cit a u uglu ti se vidi konzola od nodusa i tako si stavio jedno 4 kilpa i slika i onda mi reci ko je glup. A ti neneormalni igracu sto kazes to su pola bili kod tebe i shvatili da si govno. Moj f se ni jednom nije disband aj mi reci koliko je tvoj ??? ako ne znas cu ti kazem jedno 5 puta na ovoj i prosloj mapi.

To si ti sanjao da se meni ikad disband f , to si ti sanjao a ne ja a tvoj f se disbandovao 2 puta tako da mozes da cutis…

meni se disbandovao f samo za gr majmune a tebi se disband 100 puta jel si prestajao da igras a neznam pobili smo vas sve jos imate bonus damage na vasoj teritoriji 30% tako da tisina!!!
Ceo zivot smo se tukli crkavao si kad sam donator bio i pazi kad budes snimao iskljuci nodus za znas

Iviasteru nemoj da me vuces za jezik jer necu da vam obrukam f imam ss koji ce vas zaintrigirati i mnogo uvrediti ali necu jer mi vas je zao , priznajte da vam je slava prosla i da je doslo novo doba najjacih fakcija :frowning:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4

Nodovci nemojte da smarate bzvz.Kad znate da smo jaci bzvz ste ljubomorni…Imamo skilova duplo vise od vas tako da cutite pls…Jedva armor prot 4 skupite :wink:

Tako im reci posto sam ja umoran vise od kucanja ! Nemogu da im dokazem da su sad izgubili slavu i da su slabi !! :smiley:

zato ti i luka popadija svaki put kad dodjemo crknete po 5 puta i onda kao /suicide kad ste vi meni skinuli power ispod 6 nikad a vama je svaki put kad vas napadnemo 0 tako da slavim ti mamu ja.

NE SMARAJ VISE BOTINO JEDNA NEVASPITANA SMORIOOO SI SVEEEJ EL KAPIRAS JUCE SI NAUCIO DA SPOJIS NEKOLIKOP SLIKA U VIDEO I KURCIS SE TU A POLA HORDA DOBILO BAN A TI KENJAS MENI DA IMAMO CHEAT ; NE SERI MAJMUNE VISE MOLIM TEEE SMARAS DEBELI!!!

Cus ovog ja sam suicide iskoristio 1 i to svojom voljom , a ti iviasteru kao da te nismo ubili aaa zato nemoj da lupetas da si neunistiv kad nisi ha ha :stuck_out_tongue: