Caoo :)

Izgleda da ne pripadam ovde :frowning: z

CREEPER1BIH VOLIM TE <3

Awwww

Necu vise da igram ne isplati mi se,od citera svaki dan izgubim po 10zivaca…

:frowning:

Vidim ja da sr propada ;( ;( ;(
Svaki dan ode neki igrac dobar ;(
I ako je pre bilo oko 120 igraca bilo je bolje dzabe sad 1000 ;( nije ni 1000 posle hackerskog napada 800

Gledajte svoja posla. Prica o citerima i ide sa servera. Srecno! Da vidim gde se jos igra PVP u MC-u na serverima da nema citovanja.

[quote=“zazabam” post=51019]Vidim ja da sr propada ;( ;( ;(
Svaki dan ode neki igrac dobar ;(
I ako je pre bilo oko 120 igraca bilo je bolje dzabe sad 1000 ;( nije ni 1000 posle hackerskog napada 800[/quote]

Što je još uvek više redovnih igrača od ostalih servera :wink:

Gde nema megasa tamo nema citovanja :wink:

Manicu pa dobro,ali NIKO NIJE USAO NA SKYPVP MESEC DANA , dodje mod,mutira igrace na HUB-u,mutira za spam a ban nista,80citera je na SkyPvP :frowning: bukvalno ti sidjes dole dodje citer i ubije te iz 2 hita…

Coa pricekaj ovaj sada konkurs mozda sada ovi novi podovi+ ovi stari nesto dobro izkombinuju :slight_smile:

Ma moraju se stvari promeniti iz korena :slight_smile: na srecu sto je Mr. Batica na dobrom putu da odredjene extra ideje sprovede u delo pa cemo resiti i taj problem :slight_smile: Bice mi samo zao malo Megasa, morace da igra bez cita <3

A jbg , brt ostani na srw-u jer to malo dobrih igraca mu daje ugled . Hackera je uvek bilo i uvek ce biti , boli te uvo , ti znas za sebe da si dobar pvp-er . Hackeri samo stete sebi ne treba da se nerviras zbog njih , nikada nece znati da igraju zato iskuliraj ih , nw nerviraj se zbog nubina :wink: