Cao cao! :p

Djeste ljudi, sta ima kod vas?
Nisam dugo bio na forumu pa reko da malo navratim, da vidim sta se desava ovdje, kako server napreduje, sta ima novo.
Nadam se da me niste zaboravili haha… vidim da ima dosta nekih novih igraca, fino je to.
S obzirom na stanje Minecrafta, da propada, divim se da uspjevate i dalje zadrzat igrace.
Inace ne igram Minecraft, niti bilo koju igricu haha, jednostavno prevazisao sam to… a i realno nemam bas vremena.
Cisto svratio malo da vidim imal jos starijih igraca i da vidim jestel me zaboravili. :stuck_out_tongue:

Retko se zaboravlja (moj) 5 igrac kojeg sam upoznao :wink: davno

Nismo te zaboravili :dry:

Nismo te zaboravili.

:wink:

nisam te ni upoznao…
U_U

[quote=“Isko” post=131067]Djeste ljudi, sta ima kod vas?
Nisam dugo bio na forumu pa reko da malo navratim, da vidim sta se desava ovdje, kako server napreduje, sta ima novo.
Nadam se da me niste zaboravili haha… vidim da ima dosta nekih novih igraca, fino je to.
S obzirom na stanje Minecrafta, da propada, divim se da uspjevate i dalje zadrzat igrace.
Inace ne igram Minecraft, niti bilo koju igricu haha, jednostavno prevazisao sam to… a i realno nemam bas vremena.
Cisto svratio malo da vidim imal jos starijih igraca i da vidim jestel me zaboravili. :p[/quote]Nije te niko zaboravio,starih igraca skoro I nema =D
Ja sam left I cujem nesto ce dodje 1.8

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Ma ti si ne zaboravan

Sent from my iPhone using Tapatalk