Calvinator77 i zeiro imaju cit!!

Pogledajte pa recite da ovo nije cit i da ne zasluzuje ban ip

Ja sam isao u pvp sa Zeirom, imao sam full dija oklop, dija sekiru i jabuke, a on me skinuo na pola srca, okretao se oko mene brzinom svetlosti, skakao i jurio! Srecom, ubio sam ga jer je imao leather i iron armour… nubina -.-

Dokazz ? Ja na snimku ne vidim da bas hackuje

Послато са GT-S5670

brate!!!
ne mogu da verujem svaki video sto sam prijavio nekog i ovaj sad sto je on prijavio nista ne vidis.
Pa ti onda uzmi lupu onu sto zumira 2 sa 2 pa odgledaj ceo klip mislim brate nije u redu kao se ne vidi lepo kroz staklo, ne vidi se najbolje ali valjda niste coravi jebo ga bog neznam brate onda sta da vam radim ocigledno da necete da ga banijete cim se svaki snimak za njega ne vidi al dobro.

Ocekujete da vidimo nesto? Epa ovako. Ja nosim naocare ne zato sto ne vidim na oci nego ne mogu da procitam nista na nekoj udaljenosti. Verovatno da bi video ovo sto vi hocete da prijavite trebaju mi i naocare u minecraft. Potpuno podrzavam manica zato sto snimak ne dokazuje nista. Trebao je da snima neki creator ili neko sa fly pa da se to vidi iz blizine. Ovo je prevelika udaljenost. Svako ko ovde razume sta se deseva neka napise. Igrac je na listi igraca potencionalnih hakera.

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk