BUG SMARA!

E ovako danas oko 9:00 Usao sam na server i sve normalno je radilo odjednom mi sve stvari iz inventorija nestane! Tada sam imao Dia Mac Enchantovan na Ostrina 4 pljackanje 3 odbacivanje 2 blagoslov vatre 2
Kramp dia nije enc… lopatu dia nije enc… Sekiru iron enc… na produktivnost 2 ! Tada nisam imao nijedan armor ! Izasao sam sa servera i ponovo uso ! Itema mi nije bilo onda sam zaboravio na to i uzeo moj armor dia enchantovan : Kapa:Disanje 3 zastita 3 Chestplate:zastita 3 Thorns 3 Pantalone:zastita 4 Cizme:zastita 4. To je bio armor moj mac je bio dia enc… na Ostrina 3 pljackanje 1 blagoslov vatre 1 I imao sam 32 Enc jabuke! Taman na Warp divljina NESTANU MI I TI ITEMI! Izasao sam sa servera i napisao ovo! MOLIM ADMINE ILI BILO KO DA MI SE VRATI ITEMI!Jer sam se mucio da ih zaradim !!!

Thorns je najvisi 2 a ne 3 :stuck_out_tongue:

mogu nekad i ja da pogresim :smiley:

Nije , posotji thorns 3 :slight_smile:

Vidi stvarno ja nisam skontao da ima i thorns 3. To je nesto novo ?

Ili ja nisam kontao toliko drugo da postoji i thorns 3 :smiley:

Stavi da ti je Minecraft na engleskom ove enchantove prvi put u zivotu cujem !!! Mislim sta znaci "pljackalje " koja je to enchant magija ??? :-©

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4

[quote=“Popadija” post=9001]Stavi da ti je Minecraft na engleskom ove enchantove prvi put u zivotu cujem !!! Mislim sta znaci "pljackalje " koja je to enchant magija ??? :-©

Slusaj brate to ti je valjda looting! na engleskom a i daj sto ne odgovaraju admini!

Kada izadjes u toku borbe nestanu ti stvari. Do sada se niko u 1.6.2 nije zalio na nestajanje itema. Ukoliko postoji taj bug to je do bukkita a ne do nas. Po pravilima nismo duzni da vratimo iteme

Poslato sa Samsung Galaxy S2 Plus - Aplikacija: Tapatalk

pljackanje-looting
mocni udar-smite
fire aspect-blagoslov vatre
Shrapness-ostrina
Pritection-zastita
unbraking-nesalomljivost

:smiley:

Epa batice ja sam naso novi server tako da itemi i nemora da mi se vrate! Danas su mi opet nestali stvari
i sta cu vise na serveru kad trebam da igram od pocetka tako da ajde zz!

Nemoj da ides jebote !!! :frowning: , ocu da se jos bijemo :slight_smile: , ko je** iteme mene neki tamo isto sj**** da ce mi dati 11 000 za dija sekiru Eficenty 4 i ja mu dao a on me za ***** , nije mi dao pare i jos je trazio 2 steka enchant golden applea , mene bas zabole uvo za sekiru , …
Tako isto pre neki dan ja potrosio 50 poena da kupim enchant golden apple. Napravim f home i zaboravim da setujem home a prethodno sam u chest stavio enchant knjige i dija sekire i armor , ja izgubim f home i sve iteme , je**** takav je zivot Brate !!! Zato se pomiri sa tim i vracaj se na Serb - Craft !!! :slight_smile:

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4

Niko te ne tera da igras. Svi se na kraju vrate. Lock

Poslato sa Samsung Galaxy S2 Plus - Aplikacija: Tapatalk