Bug Skin???

Sta se desilo sa mojim skinom ??? svi vide na prison naprimer ako me neko killa ima moj skull i vidi mu se moj skin na skull a ja imam Alex skin.
Jel to neki bug molim vas resite ili odgovorite na pitanje?

Svi ostali vide tvoj skin, a ti ga ne vidis ili kako, nisam bas razumeo?

Послато са GT-I9105P уз помоћ Тапатока

Kad udjes na server nemas skin, al posle 2-3 minuta ti se pojavi, barem je tako kod mene bilo.

Moze da bude do texture? Znas da je FaithFull Textura u verzijama 1.7.2 i 1.8 imala bugove sa skinom (http://imgur.com/a/5nZRu), pa mozda takodje imas neku texturu koja je problematicna,pa moj predlog je da promenis texturu ako je koristis ? :smiley:
Svi imate problem da vam skin ne radi, a meni sve vreme radi! :wink:
Takodje, moze da bude da je do toga sto neki covek koji koristi premium sa tvojim Nick-om ima taj skin medjutim ga je promenio ili obrisao premium pa je skin ubagovao, pa ga ti ne vidis.Ali naravno moze biti i nesto drugo, ja mislim da moze da bude nesto od ovoga… :dry:
Usput - ukoliko vam nestane skin,nemojte odmah da prijavljujete na forum i da ga bombardujete sa istim temama,jednostavno ukoliko ste uplatili skin znaci da ste ga dobili , medjutim verovatno je plugin ulagovao ili prestao sa radom i zato ga nemate,ali ce naravno developeri resiti problem sa tim,dovoljno je samo jedan da obavesti sve ostale… Ali kao ovaj cudan slucaj mozete prijaviti…