BUDUCNOST OVOG PRELIJEPOG SERVERA

Ja mislim da ako vi ne vratite bar na 1.11.2 ili na 1.12.2 da ce ovaj server sledeceg globala da propadne kompletno, vratite ovaj ‘‘factions’’ u survival kao sto je i bio i ne ubacujte nikakve custome najvise s6, onda ne znam sta ce vam ovaj useless staff koji nista ne radi, nadjite neki staff koji ce da ssa non stop ne samo na 3 bloka da proverava dok ne popravite anticheat. Vratite skywars i kitpvp, Remove buildbattle. Nemojte da pricate da je nemoguce da se vrati verzija kad je moguce. Zalosno je da na ovakav nacin propadne server za sekundu posle svih ovih godina.

Kitpvp umesto practicepvp slazem se, jer ako ostane pp dzabe onda kitpvp

neka ih oba, igrace se. bolje to pp i kp nego pp i buildbattle koji niko ne igra i potpuno je broken. zato jer ako vrate ovako kao sto sam naveo znas koliko igraca bi se vratilo na serveru? oko 200 maximum

ne lupaj okrugli, ako vrate kitpvp morace izbaciti practicepvp a to da se vrate 200 igraca morali bi staviti 1.8/1.7 verziju

Server ne može ići verzije unazad jer bi morali pronaći developera kojeg će platiti

Samo Factions ekonomiju popraviti,i ne raditi global svakih 6 mjeseci,eh tad bi bilo aktivnih 500/600 igraca,a ne ovako sprva aktivnih 500 posle 2 mjeseca 300 zadnji mjesec 100 i manje.Pozdrav

ako zele igrace morace staviti 1.7 ovako nista ne dobijaju od igracima svakako. svi znamo kolko njih je igralo na 1.7/1.8 i anti cheata kad je bilo na 1.8 kad ga je vuzimir uradio. :smiley:

pa nek plate? wtf naravno da ce morati da plate ali i sami znaju ako budu isli dalje da ce ovo da propadne brzo

Imas pravo, na kitpvpu je pre 4 sezone bilo po 40 igraca svaki dan ceo dan do tamo 10-11 uvece dok se ne rasture ali da bude kao pre a ne ovo sto je sad bilo. i stara mapa takodje a bulid battle su ubacili da vide kako ce da ide a niko ga ne igra nikad drugo factions su unistili sa customima i sa ovim s6-s7 bilo je najjace pre kad je bio samo s5 p4 i s7 sa kb2 i elixiri da se sklone isto trece pola srw hackuje tj hackovalo je sad se malo samnjilo ali opet… dok se ne fixa ac treba dosta modova da bi pratili sve… poy

Kitpvp nece ubaciti jer se nije igrao i kad su napravili taj kitroyale. Nije se igrao jer je mapa bila sranje. A buildbattle se nije igrao pa ga opet ubacili. Opet sc logika

Кад угасе сервер имаће највећу подршку

+1

+100

Ma ljudi zaboravite na ovo,jedno 15k put je predlagano sve ovo sto mi pisemo i pisat cemo,20 % stvari ostvare i to one jednostavne,ove malo teze nikad nece tkd…

Pogotovo da poprave staff , dobio sam mac na 2.5 bloka wtf?

Kitpvp najjaci srw do sada po meni.
Sp je bio extra 2k18 zadnja sez 1.8pvp bilo je 110+ igraca konstantno predvece
A sada 24

MineWare најјачи на серверу

Prelepog servera*

vi stvarno mislite da ce bilo sta od ovoga da urade ?

Kitpvp je bio top sve dok je bila ona mapa plaza, posle su ubacili 1.8 pvp i practicepvp a na kitpvp neku levu mapu, pa posle ubacili onu mapu kad je bio kitroyale, mapa koja je vise sluzila za trcanje nego za pvp. A mesec dana pre ubacivanja practicepvpa na kitpvp likovi su imali po 15-20k score. Pa posle recite da se nije igralo.