Brzo da procitaju Batica I manic12

Dakle ovako udjem ja na srw danas i sta bi, propadnem kroz zemlju i izgubim, 64 + 5 zlatnih ench jabuka, full dmd armor protection IV 57 bloka dmd, i jos mnogo toga, ako mi ne verujete pogledajte ovaj moj klip u kome ja posedujem sve te stvari

[video]http://www.youtube.com/watch?v=jyzO5TuhqAc[/video]

Sad sta ja to trazim? mislio sam da li batica ili manic12 mogu da vrate meni te iteme, zato sto sam ako ste gledali ceo klip obecao ljudima da cu da delim iteme sad nije uredi da ih sjebem zbog buga na serveru, ako treba tu dodelu itema cu da snimim, pa da vi vidite da sam dao svima iteme koje ste mi vi dali, hvala unapred :smiley:

A gde si ti tada bio?? :slight_smile:

bagova je uvek bilo i nemas dokaz da ti nisi namerno upao u rupu neku ili da si to sakrio pa kao nemas , ako das dokaz mogu da ti vrate iteme ovako , ne

Ima dokaz, u klipu je sve pokazao

Послато са ZTE Blade III користећи Тапаталк 4

Aljoksa Bio sam u factio home, onda sam cim sam se ulogovao poce da propadam kroz zemlju dok nisam umro
Lukapn00 Ne smaraj :wink:

Slikano sa rei’s map TO JE MOD NE CIT!

Iteme koje si naveo gore su ti stavljeni u chest gde imaš setovan home

Eee Batice a sta je sa mojim macem !!! Bio sam na warp divljini i uzo mac enchantovan sa 20 lvlom imao je Sharpness 3 Looting 2 Fire Aspect 1 (zacarao mi ga je moj brat ( user zivi )) ja dodjem tamo na warp divljinu da udarim nekog nuba bez armora meni automatski nestane mac iz ruke , to mogu da potvrdi Crommissar njemu sam reko koji mac imam , znaci nestao iz ruke kao da ga nisam ni imao , kako je to moguceeeeee ??? Ja hocu svoj mac nazad ako je to moguce , ja sam i Manicu napisao poruku na facebook-u taj dogadjaj , zato ocu da mi nekako vratite Batice ili Manicu jer mi se to desilo vec drugi put ( imao sam neki bedan mac ) Ja mislim da nemam ja samo ovaj problem vec i ostali igraci , Ja pisem za sebe , Hvala !

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4

Mogu potvrditi za Popadiju, video sam njegov mac! A za MCinSerbia, i ja imam Rei’s Minimap sa Damage Indicators, mada mi je Voxel Map bolji, ali nije kompatabilan i nema 1.6.2 :frowning: Batice ili Manicu, da li je dozvoljen Enchanting+ mod, ja ga koristim jer mi on dozvoljava da biram koje cini cu dobiti kad caram??

Batice hvala :slight_smile: doslo je do malog nesporazuma, stavio is iteme u chestu kod mog druga, ali nema veze dao mi je on, mozes lock temu :slight_smile: