Bridges-Predlozi

  1. Ostaviti 1.8 pvp
  2. Nema potrebe izbaciti mape kao npr. Peščaru ali treba dodati neke slične kao QuatroStagione
  3. Vratiti stvaranje životinja i pečuraka
  4. Kao što imamo komandu /b stats i /b topkills treba dodati i /b topscore komandu.
  5. Predlažem da na mapi QuatroStagione i na bilo kojoj mapi u kojoj su ostrva različita određeni tim ne bude na istom ostrvu uvek jer iskreno nije fer(Primera radi, da plavi tim ne bude uvek na kamenom ostrvu jer je kameno ostrvo mnogo bolje nego recimo ono peščano ili ona 2 gde su zeleni i crveni tim)
  6. Predlažem da witch stick postane blaze rod, a ne običan stick da se razlikuju.
  7. Thor sekira, kao i berseker sekira i miner pickaxe trebaju biti unbreakable.
  8. Dodati vreme trajanja witch invisibility-ja.
  9. Dodati nekakve achimente za dobijanje para(Tipa ako pobediš bez armora dobijaš 500$ itd.).
  10. Popraviti bugove kao što su: uzimanje stvari iz tuđe pećnice i automatsko dobijanje smrti kada odigramo jednu rundu bridgesa.
    Pitanje za Samisa: Kada bismo mogli očekivati restart Bridgesa?
4 Likes

Odlican predlog slazem se sa tobom.

2 Likes

Slazem se sa Raletom odlican predlog pogotovo da ostane na 1.8 !

2 Likes

Slazem se i dajte malo vise mapa nemojte samo 1 novu da ubacite.:grin:

1 Like

Predlozi

  1. ne slazem se
  2. izbaciti pescaru mapa uzasna nema 40 igraca pa da se igra
    3.slazem se al to je moguce samo na 1.13.2 za sad kolko vidim
  3. nemamo bas velike koristi od toga al sto da ne ako moze da se uradi
  4. ne slazem se svako bira tim koji voli
  5. nije los predlog svidja mi se
  6. thor sekira bi bila op ovo dvoje useless
  7. slazem se
    9.slazem se sem ovo ako pobedis bez armora 500 jer bi bilo farmovanja skidanje armora dok neko pada u void npr
    10.mislim da je to ocigledno da trebaju popraviti
    pitanje: verovatno u ovom mesecu
1 Like

Pozdrav, hvala na predlozima, biće razmotreni, ako imaš ti ili neko drugi predlog neka napiše ispod :). Što se tiče restarta prati forum, tu će biti sve najavljeno.

2 Likes