Brate desava mi se 2 put i vise me nervira!

ee daj vise mi je ovo dosadilo i nervira me kad sam izasao zadji put sa servera automatski mi se lider od mog f-a prebaci na drugog igraca a claim sam moju kucuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!To mi se desilo i sa f-om Area51 i sad sa NORD ocu da mi f bude vracen !

Hmm, moras mi detaljno objasniti postupak kako bi razradio i ponovno namerno izazvao taj bug mozda je problem do tebe

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk

Slusaj brate kad sam imao moj f Area51 bio sam ja glavni lider jer sam ja napravio f.Posle nekog vremena nisam bio na serbu i automatski mi se prebaci lider na nevermora ! A sad sa NORD isto tako nisam bio na serbu i sad je lider neki lik Cobanin koga i ne poznajem a dodao ga je neko od officera!A ti sad vidi neigram na serb-craft od kada se to desilo ae popravi bug i vrati mi f NORD!

To nije bug. Posle neaktivnosti od 30 dana brisu se tvoji podaci za fakcije pa tako ti se oduzima pravo da budes leader fakcije zato sto prakticno vise ne postojis u podacima. Tako je namesteno i to se nece menjati. Ako ne igras onda nemoj da se zalis

Sent from my GT-I9105P using Tapatalk