bolja sam ??

znaci Toommyy veli da ja nezz pvp istina je ali ja sam ga win pravi se da je bolji hmmhm da vidimo…
usput samo sam skakala i udarala bez skakanja i isla w i s

ja mislim da ovakva devojka zasluzuje paznju poznatog mc pvpera DanePvP …

Slazemose sa drimgejmersom Sonja crta

Bolja si duso sta da ti kazem… Jednom se takva pvp-erka radja… Medjutim mogu te nauciti jos nekim pvp trikovima… Ako si zainteresovana daj da razmenimo instagrame ili brojeve telefona nadam se da cemo se upoznati !

Dane neradi fire a vikende 8887 dai zahvalnicu!

ako bas zelis moze,mislim ja se ne baziram na pvp igram spr i tako kopam, a za broj insta nono…

kako ti to tako dobro radis??/??/?//

Vidi se da je Dane radio sa njom, napredak nema sta!

Dobar dan, prvo da se predstavim! Moje ime je Dejan a kako se ti zoves bananice?
Ja te mogu nauciti bolje pvp od DanePvP zato sto sam bolji ali mogo bi dobiti tako i tvoj instic zato sto sam i lepsi!
Molim vas za brz odgovor zato sam ja ne cekam dugo, i druge su cure zainteresovane za mene
Pozdrav

Edit; ako su slike potrebne, ja bih molio da Filip posalje zato sto je to moj manager!

Hvala na razumljevanju

[quote=“ColonelB0G” post=265634]Dobar dan, prvo da se predstavim! Moje ime je Dejan a kako se ti zoves bananice?
Ja te mogu nauciti bolje pvp od DanePvP zato sto sam bolji ali mogo bi dobiti tako i tvoj instic zato sto sam i lepsi!
Molim vas za brz odgovor zato sam ja ne cekam dugo, i druge su cure zainteresovane za mene
Pozdrav

Edit; ako su slike potrebne, ja bih molio da Filip posalje zato sto je to moj manager!

Hvala na razumljevanju[/quote]
Лајк и научим кретенчину да чита ћирилицу

Ne znam ti ja taj kineski druze

[quote=“Maty” post=265636][quote=“ColonelB0G” post=265634]Dobar dan, prvo da se predstavim! Moje ime je Dejan a kako se ti zoves bananice?
Ja te mogu nauciti bolje pvp od DanePvP zato sto sam bolji ali mogo bi dobiti tako i tvoj instic zato sto sam i lepsi!
Molim vas za brz odgovor zato sam ja ne cekam dugo, i druge su cure zainteresovane za mene
Pozdrav

Edit; ako su slike potrebne, ja bih molio da Filip posalje zato sto je to moj manager!

Hvala na razumljevanju[/quote]
Лајк и научим кретенчину да чита ћирилицу[/quote]
Cirilica je nastala od Bosancice, molim te da cutis loool :wink:

Nedime jesi stv rodjen 29 aprila 2004??

neznam nija

Znao sam da imam bosanca twina :slight_smile:

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/14800/Viber_jGD2BfWMkq.png

WUT?

Ко се сећа теме