Biznisi na serveru? POMOC!

Zdravo svima, razmisljali smo dosta o tome da napravimo biznise, koje bi vodili neki ljudi na serveru koji su aktivni, Biznise i fakcije kao mafije :slight_smile: Tako nesto, Ukoliko imate ideje kako bi Biznis sistem mogao da radi i na koju foru podelite ovde molim vas!

ja sam aktivan i zeleo bi da drzim neki biznis ali neznam na koji bi naci taj biznis radio al ako vam treba neko ja cu. :smiley:

ja se slazem sa ivi-em.Ako treba nes za ownere samo javite manicu mozes mi javiti preko skype-a ili preko msg na srw a moze i preko privatne poruke na forumu. :slight_smile: za ownere sam uvek tu… :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

I ja se slazem takodje, mozda bi mogle biti zanatske radionice, npr. za rudarstvo, za gradjevinu, itd. Mozda bismo mogli da se Loler i ja udruzimo pa da napravimo redstone radionicu, posto smo obojica dobri sa redstone-om :smiley:

na jednom srvu sam napravio mozda ce vam biti zanimljiva ideja.to je fabrika za preradu drveta u ugalj

Da se posadi jedna suma i u njoj ce neko seci sumu,potom ce ubacivati drva(log) u vagone i upaliti minecart sa furnace.vagoni idu preko sina do fabrike za preradu,tamo se ispod zadnje sine nalazi hopper koji prazni vagon i puni hopperske peci(one su automatske).

ako treba slika samo javite!

[quote=“MilanP619” post=9422]na jednom srvu sam napravio mozda ce vam biti zanimljiva ideja.to je fabrika za preradu drveta u ugalj

Da se posadi jedna suma i u njoj ce neko seci sumu,potom ce ubacivati drva(log) u vagone i upaliti minecart sa furnace.vagoni idu preko sina do fabrike za preradu,tamo se ispod zadnje sine nalazi hopper koji prazni vagon i puni hopperske peci(one su automatske).

ako treba slika samo javite![/quote]
Super ideja! Bolje bi bilo da napravis sistem hoppera u koji ubacis sadnice i onda one odu do dispensera koji ih postavlja, tako da ti ne moras da ih rasporedjujes! :smiley:

I ja bih da ucestvujem, kad ne bih bio banovan… :confused: