BedWars

Posto jos nemamo kategoriju BedWars pisem u ovoj za SkyWars.

U sustini lepo uradjeno mape su lepe,server ne laguje sve je top samo neke sitnije izmene treba da se urade

  1. Izbaciti fishing rod (previse je OP za BedWars)
  2. Dodati leather armor i wooden sword kao default kit tj da uvek imamo taj armor cak i kada nas ubiju i mi se respawnujemo
  3. Produziti trajanje game sa 20 na 30 minuta
  4. Dodati solo play pored team play-a
    Ako bude bio dodat solo play onda usporiti malo spawnovanje iron-a
    Naravno treba nam i mapa za solo jer solo treba da ima najmanje 12 igraca znaci 12 team-a u razlicitim bojama tako da nam treba 12 ilenda.

Za sada je sve ostalo po meni okej i stvarno je lepo uradjeno,svaka cast!

Sta ce biti posle kad se izbaci bedwars hmmm sg

Istina,predlog je odlican svaki igrac bi to zeleo.

Pozdrav,

Fishing rod trenutno neće biti izbačen, ostaviću temu otključanu kako bi video mišljenja i ostalih igrača oko toga.

Leather armor i wood sword su ubačeni kao defaultni kit na početku igre na svakom respavnanju.

Trajanje igre ćemo trenutno ostaviti ovako, ukoliko se još igrača javi da smatra da treba da se poveća, povećaćemo.

Solo mod će najverovatnije uskoro biti ubačen. BedWars je trenutno u BETA Fazi i trenutno testiramo da li postoji bagova i da li postoje neke izmene.

Slazem se, fishing rod je previse op to se treba izbaciti stick sa kb2 je sasvim dovoljan. Ja bih jos dodao da se treba ubaciti da svi zajedno skupljaju istu kolicinu irona/golda koji stoje na ploci…

1 Like

zaboravio sam da dodam treba izbaciti damage od fireball i tnt jer su previse op i previse helta skidaju!

Apsolutno ne

1 Like

Ne slažem se

Vratiti fireball odlican je bio
Izbaciti fishing rod

Treba izbaciti fishing slažem se i da treba vreme prooduziti i istini sve ok radi samo te stvari ne idu.

1 Like

jednostavno izbaciti frod i dodati meni gde mozemo postavit iteme odma kao predlozene a ne ovako kao na eggwars naprimer da stavimo wool gapple armor stone sword tnt fireball sta god ima sve

Slazem se sa svima

ali frod na bedwarsu :DDDD

Pozdrav,
Hvala na svim predlozima. Najbolje predloge cemo uzeti u obzir!
-Temu zakljucavam.