Batice mogu li dobiti jos jednu sansu na vanili??

Tozax jesam jel sam hteo da ti vidim stvari. al jel sam ti mozda nesta uzeo nisam ti nista uzeo nista samo jaja za koja sam te pitao

nisam nista ukrao DJfantmo je rekao za oke radi krompira a milutinke sam nudio dmd a on odbijao nikome nisav vise krao

sto ste svi protiv mene ovaj enes oce da ne dobijem unban jel je on dobio a tozax nisam ti nista uzeo i nemas me za sto tuziti a ti dusan nikad nisam tozax u uzeo nista omli sam isto gledao sta sve ima i nisam mu nista uzeo tako da …

guster sta izmislas nisam ti nista kriv ti niti ne igras vanilu

Nisam potvrdio niti imam dokaze nego samo kazem :smiley:

eto Batice jos jedan dokaz da milutinke nikome nije rekao niko me nebi krivio
tozax za otvaranje cestova ne mozes dobiti ban
a dusan ni ne igra vanilu isto kaze da sam mogao uzeti tozax-u ali nisam
guster nista izmisljava
xshadowice iskogamerbih i omla me podrzavaju a tozaxu nisam nista uzeo

oke dusan a sta si onda rekao da nebi trebao dobiti unban a nisam tozaxu nista napravio

Nisam najbolje napisao moja greska.Hteo sam reci:Ako si nesto ukrao od ToZaX onda treba da ti ostane ban ali ako nisi ukrao onda ne znam zasto da jos uvek ostanes banovan :smiley: :wink:

a dobio sam ban radi krompira i knjige mislim stvarno pa vratiti cu ti 2 steka krompira i 10 knjiga i 5 dmd ako oces
a grifovao nisam

dusan znaci ti si da dobijem unban

dusan jel mozes sada da igras sky blok?

pa ni ti neces vise :stuck_out_tongue:

A zasto ne bi mogao :open_mouth:

da idemo igrati na serb craftu da ti vidim kako si sredio
ako moze

a sta necu vise??

igrati na vanili :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

a ja necu igrati vanilu zbog takvih malih lopova :angry:

Po meni treba MrMarty da dobije unban ako nije krsio pravila :smiley:

Mislim da mu treba pruziti jos jednu sansu jer nije mislio nekome nanjeti stetu!

da DJfantom je rekao oke je za krompir a milutinke nije hteo da mu dam dmd za knjigu.vids batice puno ljudi govori
istinu
1.Dusan213 misli da trebam dobiti unban
2.IskoGamerBIH misli da trebam dobiti unban
3.XshadowIce misli da trebam dobiti unban
4.OMLA misli da trebam dobiti unban
ToZaX me nema pravo tuziti jel nije zlocin gledati u cestove i nista ne uzeti
a guster24 se samo malo zeza
tako da mislim da bi trebao dobiti jos 1 sansu
jel se vise ljudi slaze s time samo milutinke misli da trebam dobiti ban kolko dobro znam. a nikola je isto rekao
da sam mu gledao u cest al ga nisam krao i zao mi je sto sam pravio jos 1 temu

Hahahah kako ste me ovde mene odma prijavili ako dobije ovaj unban na vanilli onda bicete nepravidni prema drugim igracima sto su banovani isto kao on B) B) Moe mislene B) B)