Batica

Predlažem da napravite neki konkurs za nove modove.Ovi modovi trenutno su totalno neaktivni…Prijave na forum stoje po ceo dan niko nece da ih pogleda, ne znam kad su zadnji put ss nekog igraca za nedozvoljena sredstva.Takodje u sekciji “prijava igraca” 2 teme gde likovi hakuju stoje vise od nedelju dana…Koliko god da reportas nekog igraca niko nece da odgovori ili da ga ssa.

predlazem daneta i jaleta kao prve modove iz novog pazara !!

Šupoglavi ne mogu oni za 5h da potvrde dal je legit lik ili ne

slazem se sa DreamGamers, vreme bi bilo…

Apsolutno se slazem sa ovim, dodjem ts nekam 2 ipo sata niko ne ulazi a pise da su modovi online.Odem discord cekam sat vremena niko ne dolazi.Jedini moderatori koji su mnogo vise aktivniji od ostalih su Smoke i Milica a imaju ForumModeratora koji nema ni ender chest komandu…Da dodam isto, dulix i tehno ss-aju a do juce su kopali u B rudniku na RolePlayu…

Signed by Hazop.

[quote=“Hazop post=276185”]Apsolutno se slazem sa ovim, dodjem ts nekam 2 ipo sata niko ne ulazi a pise da su modovi online.Odem discord cekam sat vremena niko ne dolazi.Jedini moderatori koji su mnogo vise aktivniji od ostalih su Smoke i Milica a imaju ForumModeratora koji nema ni ender chest komandu…Da dodam isto, dulix i tehno ss-aju a do juce su kopali u B rudniku na RolePlayu…

Signed by Hazop.

Slazem se sa Smokeom… !

[/quote]

[quote=“Hazop post=276185”]Apsolutno se slazem sa ovim, dodjem ts nekam 2 ipo sata niko ne ulazi a pise da su modovi online.Odem discord cekam sat vremena niko ne dolazi.Jedini moderatori koji su mnogo vise aktivniji od ostalih su Smoke i Milica a imaju ForumModeratora koji nema ni ender chest komandu…Da dodam isto, dulix i tehno ss-aju a do juce su kopali u B rudniku na RolePlayu…

Signed by Hazop.

kad moderator sa alta isproziva sebe brao
[/quote]

mnogo cituju a niko ne proverava cccccccccccc

[quote=“Ev0ov2_ post=276242”]mnogo cituju a niko ne proverava cccccccccccc
[/quote]
Look who’s talking … smh

10/10 predlog, ja mislim da ovaj lik zasluzuje moderatorski posao na serb craft serveru.
pozdrav

[quote=“Takachav96 post=276249”]10/10 predlog, ja mislim da ovaj lik zasluzuje moderatorski posao na serb craft serveru.
pozdrav

Hvala kolega.
Sportski pozdrav
[/quote]

Look who’s talking … smh
Inace nisam mislio na njega, on je toliko los da ni prednost od 6 blokova ne zna da iskoristi.Redovno ga no hitam pa je sad on mene poceo da proziva za reach na strimu…
[/quote]

zato place na ts ako ne dobijem ban do subote quita dogshit xddd

Kae pustinja, soon disband.

By: Ality

Pozdrav,

Kao što si i sam video, konkurs za nove moderatore je otvoren.

Što se tiče da moderatori ne rade forum i da nisu aktivni, tu ću morati da te demantujem, jer kao što vidiš sve teme u podsekciji PRIJAVA IGRAČA su određenje, a to što neke teme moraju da prođu “proveru” od strane moderatora (koji se razumeju u PvP), to je sasvim neka druga priča, i za to je potrebno vreme da bi prijava bila pregledana.

Više puta smo rekli, ako vidite da moderatori nisu odreagovali na report, vi lepo dođite na TS3 ili postavite na forum zajedno sa video klipom/ dokazom.

Ako ubuduće budeš imao neki problem, slobodno dođi na TS3.

Lock.