Banujte cakija

Batice ili manicu ko god ovo cita prijavljujem Caki za koriscenje nodusa.Iso sam na warp divljina i on je poceo da leti ne nije mi bag prvo sam i ja to mislio al kad sam krenuo u borbu vec je pokazao da ima hack.Dakle kad sam krenuo u borbu on me je u 3 sekunde bez icega nabo i skino pola zivota[Nemoguci napad]
nije imo nista od itema i ubio me je probo sam da ga udarim al je bio brz ko da ima nodus i ko da je koristio fly pa vam zato kaznem da ga banate posto tako stoji u pravilima servera.

Slazem se , juce je leteo ko nenormalan i ja ubijem jednog ovaj prodje i ne vidim ga samo proleti kao sa timerom i uzme iteme i ja mu kazem ugasi cheat on kaze batica mi je brat i dao mi je fly zbog toga sto sam snimao za youtube -.-
CHEATER

A Lord_Zombiez ima isti cheat vi admini bi ste mogli da ga vidite ponekad na divljini to je fly usred borbe i timer …

Moj brat je djfantom. Svaku prijavu postavite sa dokazom.

Luka da neces mozda da ceo dan sedim i gledam kako se tepate na divljini. Svi biste bili banovani…

Poslato sa Samsung Galaxy S2 Plus - Aplikacija: Tapatalk

Ne Batice nego ti je taj 24/7 znaci dovoljno je da dodjes na divljinu u vanishu na 10 sekundi xD

Batice jer mi treba dokaz da on ima chit ok ako treba kad bude uso na server i na divljinu uslikacu ga i poslacu ti dokaz
ja ti kazem to je istina :ohmy:

Ja mislim da imam ss od cakija kad je leteo .

Sent from my LG-E610 using Tapatalk 4

Dokaz.