Banovi i muteovi u poslednjih mesec dana

Mislim da je ovo vec cringe za sta ste poceli da banujete i mutate i koliko pravite server sve toxicnijim da likovi prijavljuju 90% stvari koje nisu za mute a kamoli za ban i to sto imam osecaj da moderator ne pregleda 90% reportova vec daje muteove i banove kako mu se svidi… npr ban igraca Mr_Levioz (reseno,ok, ali svakako…) sheirro, ImDemon, dzmy, stvarno je retardirano na sta ste spali i vi moderatori i igraci koji prijavljuju nebuloze… Batica koji je naveo da je nemoguce da se toxicnost kaznjava(ne mislim na vredjanje i psovanje) ocigledno nije tako… Ja da napisem nekom “pozdravi majku” on bi me prijavio za pretnje i verovatno bi se “osecao ugrozenim” … i onda bi doticni Dyior to procitao i vrv bih dobio ban na 7d+ … Zamolil bih vas da resite ovo malo, nek napise ko se slaze…

By: Ivar

3 Likes

Al bukvalnooooo

slazem se u potpunosti brt mnogo cringe

stara pravila >>>>>>

Slazem se sa ovim.

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap: samo cu reci doktorski napisana tema! stara pravila>

1 Like

ja se slazem sa misljenjem ovog mladog decaka.

1 Like

svaka cast kolega slazem se

ok:clap::clap::clap::clap::clap: s:clap::clap::clap::clap::clap: s:clap::clap::clap::clap::clap: s:clap::clap::clap::clap::clap: s:clap::clap::clap::clap::clap: s:clap::clap::clap::clap::clap: s:clap::clap::clap::clap::clap: s

stara pravila su bila jos gora mogli su za psovku da te banuju na 3 dana

2 Likes

ne misli na stara pravila za trajanje kazni i to nego da ne banuju i muteaju za totalno nebitne i glupave stvari, ja ti napisem glup si, ok ti si uvredjen mute 7d

Bukvalno objasnio stvar. Dyior ni ne zna sta su pretnje a mutira/banuje (ne provociram pricam istinu). Proverite Dyiora malo i promenite pravila

potpuno se slazem

fazon video sam da likovi dobijaju mute za “retardiran si” “glup si” ako je to ok ja ne znam brate…(spada u vredjanje)

Ne igram mesecak dana, ali vidim ovde u najmanju ruku kriminalne prijave, eno neki prijavio otrkivanje licnih podataka sto je napisao neko “(njegov nick idk) 010” i kaze uplasen sam zezace me narod. Ovo postaje bas kriticno, ali sto je najgore modovi ce to kazniti… Morate prestati sa banovanjem i mjutovanjem za ove gluposti, neko iz sprdnje pise nesto vi banujete. Video sam neko napisao “dodji dc da ti ne polomim kosti” i to liku iz svog klana/fakcije gde je ocigledno da je SPRDNJA sto pojedini modovi ne vide… Krenuli ste gluposti da kaznjavate, iskreno se nadam da ce se to u buducnosti vratiti u normalu. Bolje je vala bilo dok niste uopste gledali te prijave jedno vreme ranije…
Tjt od mene, do skorijeg vidjenja :wave:.

1 Like

Treba sto strozije da se kaznjava bilo kakvo psovanje i pretnje i to ne banom ili muteom nego perma banom posto ste ocigledno lose vaspitani i psujete boga , mater i ostalo kad god stignete. SC TIM pokusava da odrzi zdravu Zajednicu da bude sto manje banova , psovanja i ostalog.

1 Like

vidi momak ocigledno je da ne igras na serveru nista sem vanile verovatno eventualno skyblocka, zato mani se da pises ovde i ako si procitao moju temu znas o cemu se radi, zamisli da mod mutea tebe jer si mi napisao “debilu” ili “retarde” gde to ima je l si pGlu ili da?

rade produvas mi kitu

Ok brt vidim stalo ti je do toga da se ucmaris sto vise i dobijes contentcreator rank opet, ali ne moras toliko providno makar. :clown_face:

ili napises mu bravo debeli ili tako nesto dobijes ban 7d zato sto se on uvredio i pise nesto po temi kako ce ljudi da ga zajebavaju itd…