Banovanje - za Manic12

Zamolio bih da sc team da razmisle o tome da od sada banuje igrace samo ako im nadje hack u kompjuteru (dokazi iz video klipova nisu 100% sigurni)
Znam dosta igraca koji dobiju false mac ban. Ownerima je tesko da odvoje 2 minuta vremena da ih ss-aju, a igracima posle bana nije tesko da cekaju 30 dana da opet zaigraju na serveru?

Ne znam znaju li da se CE koristi i za druge igre, ne samo za MC, da li cu ja mozda biti false MAC-ovan ako hakujem pare u PES-u ili atribute u NBA, to me zanima.

Dobar predlog, i isključivo da ss-a Manic ili Batica, može i Kamber nikako Mršonja i pegonja

Pravda za #ConetadebelogAmera

ne odnosi se samo na sharpnessa, mnogo likova je dobilo false ban
pravio sam vec temu u vezi ovoga, ali dobio sam los odgovor i vlasnici vjerovatno nisu ni stigli do teme

slazem se sa tobom, ali ukoliko se ovaj predlog usvoji da se kazne povecaju na 2 meseca

Fenomenalan predlog !! Neka odgovore likovi koji se razumeju u pvp nikako grbavci sa rol pleja !!!

Ja nisam pvper neam ja pojma ko hakuje ali ako Dream kaze da je false, onda je false

Prvo mora da pronadju nekog lika koji zna ssat pa ako treba i da ga placaju Ni manic ni batica ne znaju ssat zato i odbijaju provere i ne daju dokaze za razlog bana , a do tada lkn i mozda ce sanjate to

Makar u snu ce dodje taj lik bok

SVAKA CAST!!! RESPECT+

Drime ti zaista trazis da oni ako nadju nekome nesto pa da ga tek tad banuju??
Kad poredis ssanje sa serb crafta i ssanje sa drugih servera velika je razlika…
Na drugim serverima prihvataju modove koji znaju ssati/banovati, a ove u sc tim svaki put dodje 1 max 2 koji se bave time ostatak je tu neka podrska koja uopste nema veze ni sa pvp ni o “hackovima”.

+rep dobar minecrafter.

ne odnosi se samo na sharpnessa, mnogo likova je dobilo false ban
pravio sam vec temu u vezi ovoga, ali dobio sam los odgovor i vlasnici vjerovatno nisu ni stigli do teme

Odma da ti kazem da si je dzabe pravio… Mislim da si to vec i sam shvatio da se ovo pravilo nece uvesti, a nisu ni svesti da ce sa tim Sharpnesom izgubiti 30 aktivnih igraca koji su igrali zbog njega i dolazili na njegove strimove… False banovi ce se desavat uvek jer je njihova politika njihova politika xD

Fora za sharpnesa je to ker mu je lestra pisao(ima i video) i hackusateao ga dok je igrao na altu i znalo se da ce ga ban pre ili kasnije…

Do juce je bio haker danas ocete da ga unbanuju ahahhahaha. Legit bio nije niti ce ikad biti legit.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Zašto i dalje raspravljati o Azil boyu?

au zirafo gadna jos igras

Odlican predlog mladog momka, ponos Crne Gore!

+1

Pa roleplay modovi dolaze samo iz jednog razloga jer znaju buildat i to je manicu i ostalom staff teamu korisno za naredne sezone jer nije lud da placa buildere mogu vam cak i nabrojit moderatore LordMare Builder, Arkadi Builder, TechnoGamerHD builder, Lestrq Builder, TheDuliX_ builder, XxAnaxX Builder, Janni_xD builder razumem ja to ali mogli bi poradit malo i na ovom frontu poz !