Banovanje igrača koji ne koriste hack

Zašto postoji uopšte anti-cheat ako Kamber opet banuje igrače koji nemaju hack? I zašto bi ga iko koristio kada ne možete ni da ga napravite kako treba nego puca veza sa serverom u pvp-u i još napišete da nećete vratiti iteme?? Server je dosta propao, dok pola igrača očito hakuje Kamber banuje legit igrače, sramota.

Meni nije jasno kako kamber moze da banuje za pvp decko nije odigrao nikad ni 1 pvp.
Bio je zaduzen za factions, uglavnom za ekonomiji i raidanje, decku je cudan lik koji zada combo.

Znači ti igrače koje odabereš oni su sigurni čiteri dok ovi svi banovani sa tvoje strane nisu? To je logika iza ove poruke izgleda jer se čiteri po tvom mišljenju ne banuju nikako.

Anticheat prvenstveno puca radi vaših konekcija, u jednom trenutku kada se minimalno izgubi konekcija i ne uspostavi komunikaciju sa serverom dovoljno je da Vas izbaci sa servera.

Ti se izgleda stvarno ne sjećaš nekih stvari hahhahahah. Itekako sam igrao PvP opusti se ti, ti to znaš i sam itekako samo što si fakat izgleda zaboravio.