Banovan a ne citujem

Vaš nick:qooqle
Server: Podserver/Global/TS3/Discord
Razlog bana:Nedozvoljema sredstva
Trajanje bana: Temp/Perm/MAC
Vreme bana:pre 3-8min
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan: Jer nisam citovao… Uplatio sam generala i igrao dok se nije pele napravio pametan da kaze citujem jer su mu rekli koji mi je main a do tad mi je pisao da nemam ruke i da trebam nauciti da hitam. Onda kada je video ko sam vidi se i u njegovom snimku de me prijavio napisao je da citujem jer sam ga dropao a predhondih par puta kada je on mene dropao tada nisam bio citer… Onda se napravio pametan i njegov drug speccify-89qz koji me je snimio za cit. Naravno u klipu nije moglo nista da se vidi jer sam legit… Posle toga je dosao i iceland koji me je snimio za reach i hitbox. Kao prvo nek nauci da ako hoce da me snimi neka to bude na normal fov on stavi fov (lupam) 100 snima mene da imam reach… Onda kaze hitbox jer sam hitao prikolicu koji se nacrtao ispred mene ja sam ga hitao u cilju da ga odgurnem da ne cpa (u njegovom snimku se vidi kako se moja glava pomera ka prikolici) i onda je uleteo neki lik ne secam se koji i on ga je odgurnuo. Na sve to snima me za cit a bije me njih 3… Ja se nadam da cu dobiti unban jer mislim da je ovo suludan razlog za ban…A iceland me je snimio istog dana kada i speccify i namerno je okacio temu kada je video da ste odbili speccifija da bi imao vise reportova od strane igraca i to povecalo sansu za banom… Ako je ovo sve sto pisem laz neka se oglasi iceland zasto me nije prijavio istog dan kada i speccify iako je rekao idem afk forum da te okacim.Vec je cekao sutradan. A icelandu je rekao klyzw da ceka da pregledate temu od speccify pa da me onda prijavi…

Cao, igrac je prilozio validne dokaze koji su doveli do tvog kaznjavanja. Kazna ostaje.

Lock.