Baneboban ili Manic ili bilo ko

nek poprave bagove i lago ja danas se pvp i uvatio me je lag na prison mene je izbacili iz minecrafta i ja sam se vrati bila mi zatvorena vrata odjednom otvorena i uzelimi stvari ocu da popravite taj bag i da mi vratite stvar !

Bug se zove lag? wow , nikad cuo? de neko da pojasni? Nikad nisam imao lag… Dajte mu admina sto je otkrio ovaj bug!!! -_-

Bloode, ne moze niko da ti otvara celiju ko nije Add-an(Dodat) u nju, tako da ako si nekoga dodao u celiju on ti je uzeo stvari, a za lag se slazem, to laga :side: A meni je sad net sjeban tako da udjem samo celiju da produzim i izadjem.

Sta se gubis lik je reko da laguje prison a ti ne igras prison tkd ne znas

Kakvo poredjenje Manic i bane… nebo i zemlja :dry:
Recenica ti je skopljena fenomenalno
stvari ti nece biti vracene

[quote=“zazabam” post=136253]Kakvo poredjenje Manic i bane… nebo i zemlja :dry:
Recenica ti je skopljena fenomenalno
stvari ti nece biti vracene[/quote].

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

No coment kakav genije da laguje to stv al ovaj je za Nobelovca,posto rec nezna sastavit nezna se dali je musko ili zensko…

Decko jos nezna da pise a niti nezna sta prica :smiley: hahahhhahhhaha

AngelFight Bravo za graditelja ja cu jos malo :smiley: GG

vas dvojica pisete “neznam” …

vas dvojica pisete “nezna” …

Ok nutela

Niko nije mogao da ti uzme stvari. Moze samo ako si ga add-ovao u svoju celiju… :slight_smile:

Bolje napisati lag nego ne znati gramatiku

Jeste King Diamonde, bas tako, on NEZNA sta prica a NEZNA NIDA pise… tako je, apsolutno SES lazem sa tvoIm misljenjem.

ija i sto

Eto, KingDiamonde, i PoludelaNutella SES laze SAMNOM, a ako se slaze Samnom onda Ses laze i satobom. Takoda te mi podrazavamo. Samo Jako!