[Ban] HerobrineHunter i thedog487

1.Herobrine Hunter krsi 2 pravila servera!!
1)Napravio je 2. nick da bi nastavio da spawnuje Withere (taj nick je GameJunky)
2)Vredja mene!!

2.thedog487 krsi 1 pravilo servera
1)Zajedno sa Herobrine Hunter-om vredja mene i i svasta mi govori!!!

Samo sam hteo da vam to kazem jer ne mogu da igram na miru jer me mnogo vredjaju!!!

GameJunky ce biti banovan ako vec nije zbog spawnovanja Withera u shopu, a za thedog487 treba slika da je psovao i vredjao.

Imam je ali nece da se postavi :frowning:

Uploaduj sliku ovde: http://www.zaslike.com/
i posalji onda link… snacices se

Opusti se bolan opusti se. :slight_smile: Ovo je samo igra treba skinuti svima taj GM ili lepo zatvorite creative zonu mislim plopocajte ulazi i izlaze tako da obicni igraci nmg uci. i skinite warp. i jebi mater tima sto SPAMAJU WITHERE JER SU MI UNISTILI TEZGU KAD SAZNAM KO MI JE SRUSIO TEZGU JEBACU MU MAMU !!! Izvinite na ovakvom ponasanju jer sam se stvarno iznarvirao Oni modovi nista ne rade sem Delija_1998 koj se trudi oko tog !!! I juzba kad tad ostali modovi su svi off !!! Hvala sto ste sve ovo procitali. :frowning: nadam se da me razumeju igraci kojim su takodje srusene tezge.

Alca znam kako se osecas :frowning: .Ja kada sam video da mi je tezga srusena ubio sam jedno 20 withera :smiley:

Evo i slike :smiley: http://www.zaslike.com/viewer.php?file=fbfyrjrtzaiqlj1kz5fk.png

Nadam se da je ovo na nasem serveru, kako da znam ?

Kunem se :smiley:

A i mozes da vidis moj skill farmu pa ces videti da je ta sa slike :smiley:

A STO NESTAVIS KAKO PRETIS SA BANOM I KAKO TI I GEORGE UNISTAVATE NASU F SA WORD EDIT I STO NEPOSTAVVIS DA IGRATE SA GM I POSTAVLJATE CREEPERA??? A??? A SAD CES DA VIDIS NASE SLIKE !!

PRETIS BANOM TU KO USRAN I GOVORIS DA CE DA NAS BANUJU BATICA I MANIC ZATO STO SMO TI POSTENO GRIFALI F HOME??A TI NAS SA WOER EDITOM

Herobrine , iskreno lazes imamo slike :slight_smile:

Herobrine
1)Neunistavam sa WE !!
2)Nekoristim gm!!
3)Posteno imam jaja od creepera tako da mogu da ih spawnam !!
4)I kazem da vas banuju jer me vredjate a to je velika stvar :stuck_out_tongue:
5)Molim te ne izmisljaj stvari,a cak nemas ni dokaza :stuck_out_tongue:

ae da vidis sada slike

ae da vidis sada slike
Gde su te slike obecane ?Molim te ne optuzuj nekog bez slike.

:smiley: AlcatrazX stvarno Herobrine samo prica o nekim slikama a nema ih :stuck_out_tongue:

Jaooo koji ste vi botovi svadjate se oko glupih kriper jaja ali stvarno nekad preterate (kao i ja) i dodje do jako velikh lagova sta odma tuzite nevine membere a nemate ni dokaze da su oni unistavali vas f home sa kriperima :P, da i da napomenem da je AndrejCar sa gm spawnao kripere imam i slike valjda :P.

Uskoro ce GR pa ce cratoru biti skinut /we i /more na enchantovane stvari dodacemu se neke nove komande kao sto su /speed,NCP,i mnostvo drugih ! Ali posle GR vise da postavljate slika na forum ste culi ! :stuck_out_tongue:

Jesmo :stuck_out_tongue: