[BAN] Creatore Andrej george208 i calnex i milanpr

Na ovog igraca se zalim imao sam 200 chestova i on mi je sve chestove //set 0, ako mi Batica neveruje nek se /tp do mene pa da vidi sta mi je taj theeggman85 uradio sa chestovima jos imam svedoka kojeg necu da imenujem ako me Batica pita ko je taj svedok njemu cu jedinom reci eto toliko o creatoru theeggman85. :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: I ako nebude GR pitacu Baticu da mi dopuni jos 200 lockova :D, ali nisam siguran batice nis neradi dok nebudem bio siguran mozda mi je i Calnex ili AndrejCar ili george208 (a moguce i milanpro jer mi je pre neg sto sam dobio creatora //set 0 chestove!Ali povlacim ono za theeggman85 :D).

Alexa ja nikad ne koristim we da bi unistavao chestove kao sto ti radis :stuck_out_tongue:

I ne optuzuj me kada nemas dokaza :stuck_out_tongue:

kao prvo ja imam 4 svedoka da ste mi ti thegamgman185 i terza //set 0 celu kucu
a kao drugo to se sada sve tebi obilo o glavu
svedoci su mi:
nedyarb01
dukaprooo(kojeg ste ucenjivali da vam primi tpa u mom f home)
Calnex
Hindrenda
oni su prisustvovali tom rusenju tako da zahtevam da ti se oduzme rank

-george208

Molim za slike bez slika nemozemo nista… Hvala ! :stuck_out_tongue:

AnrejCar ti imas gm i ti unistavas sve sa gm ja lepo bez gm-a a za chestove da nepricam koliko ih rusis, a i ono sto je neki Creator sjebo danas u pvpareni ja sam danas se mucio 30min oko jebene pvp arene i jos sto je milanpro sadasnji Moderator on mi je pre neg sto sam ja imao creatora nzm dal je to dva ili tri dana pre nego sto sam kupio creatora on mi je //set 0 chestove moj brat je bio pored mene i Maximus i ovaj ja mislim daj je jew333 bio tu nisam siguran ali znm da milanpro nije zasluzio moderatora a i jos je milancar (VIP) dobio od njega stakovane armore !

imam i slika 5 komada

da i milanpro je milancar/u dao 1000 skilla i jedno 5 cestova stackovanog armora ja bio svedok

TNTDestroyer sliku molim te[kako daje iteme milancar-u]

milanpro nema komandu da daje skillove -.-

:smiley: Dobro si mu rekao Delija,a ti alexa prestani da lupas gluposti i ako imas slike ae da vidimo :stuck_out_tongue: