Babke00

Vas nick: Gennerator
Ime igraca kojeg prijavljujete: Babke00
Razlog prijave: Tracer
Broj pravila: /
Opis: 3 puta odem invis 3 puta me nalazi k’o od sale.Stojim invis na bazi, napadnu me, ja se bacim u vodu 50 blokove ka dole, Babke se baci na tacno mesto gde i ja i udara tacno u mene, i ubije me.Druga 2 primera su ta da sam ja stojao na bazi i cim je neko ko je bio na bazi portao Babketa, prva strana na koju on pogleda je ka meni i udara tacno u mene.
A tracer pominjem zato sto znam da njegom lider ima scac bypass koji mu je marex dao za free, pa se i tako on i njegov f phase u baze prosle sezone, a izgovor je uvek bio glitchanje.

Isto tako su on i drugar zazabam stajali u istom bloku i pokusavali nesto, sta, ne znam, al eto da dodam.

Koliko znm u vodi se vidi " mehurici"
-near? 2 puta si stojao u mestu …
kakv tracer
kakav bypass imam sve raidove snimljene :slight_smile: Nastavi ti slobodno ahahah

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Molio bi block.

[quote=“Gennerator” post=182922]Molio bi block.[/quote]I ja se spominjem :wink:

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Vise ne

Gennerator slusav vako moronu prvo od svega jebo te taj koji je napravio bypass i onaj koji ga koristi. A drugo sam da ti pokazem da si glup Nema hacka moda koji more da prodje kroz zid. A i svi admini znaju koji smo glitch koristili i kako smo se glitchali. A ti to sto si glup i ljubomoran na one koji su bolji od tebe to je tvoj problem i tvog pileceg mozga Samo prijavljujete onoga ko je bolje od vas ti i citava Bata Turska Lowlife i vasi zaveznici sam da skontate da ste svi skupa retardirani. Rip this acc

Moron je onaj ko te ucio gramatiku.
I da modovi znaju da ste se glitchali i kako oni bi to fixali/banovali vas, ko god ti bio.

Ti ak neznas glitch je bio dozvoljen kide jedan

Prijava odbijena. Nemas dokaza. LOCK.