AutoBiografika:Realni zivot #Skola Part 1

U ovoj temi cu da vam pricam o skoli.
Isao sam u skolu OS ''Vladimir Rolovic,
Preselio sam se u naselje Rusanj skola se zove OS Aca Milosavljevic
Prvi dan skole je uzas bio.Malo odelenje bilo nas je samo 16 a pola nas nedodje.U skolu dodje samo 8-13 ucenika.
Nisam se sa nikim druzio ni slagao
Mrzim tu skoli cak i dan danas.Ucionice ko da su napravljeni od kartona.Stolovi razbucani/Dvoriste lepo uradjeno imamo i igraliste u dvoristu ali i to je polupano.Najgore u odelejnu je sto imamo pedera.Zove se Milan non stop govori svakome sucika izrezacu ti jaja pojescu ti ih za veceru i non stop moje drugare udara po dubetu.Imamo i folirante gde nadju uvek izgovor za svasta.Imamo samo jednu ses Drugaricu grudi do jaja XD.Svi ostali smaraju.Nastavnici su vrlo dobi i odlicni.Razredni savrsen.Ali ja mrzim sve tamo.SVINJAC UBIJA OD SMARDA!Ako zelite jos recite

[left][/left]Gramatika kao da dan skole video nisi… I sta je AutoBiografika keve ti

Mene nezanima da li ima gramatickih gresaka.Mene zanima da li vam se svidja.A tvoja autobiografija je cisto trosenje vremena za citanja!

kako da kazemo da li nam se svidja ako se ne moze ni procitat…

Ne zanima* :slight_smile: Nisi mi odg sta je AutoBiografika hahahahhahahahahahaha

Ocemo jos dobra AutoBiografija.

Napokon neki pravi ‘odgovor’ posle ove dvojice

Ja sam imao samo lude profe a sto se ostalog tice bilo mi je skroz ok…

Gramatika ocajna.K’o da u skolu nisi ni isao :smiley: Stvarno sta ti je AutoBiografika

RED, ne znas gramatiku, a vredjas druge… tvoja losa strana.

Protumaci malo sta je napisao dusanjelenkovic.

Ide prvi razred, a kaže grudi joj do poda…
Gluplji sastav nisam nikada pročitao… :stuck_out_tongue: