AutoBiografija #2

Zdravo,poceo sam da igram Minecraft 2013 godine nisam tu znao nista da uradim dok nisam pogledao neke klipove kako da se prezivi nisam znao kako da dudjem online dok nisam video da moram na serb-craft da kucam /register pa kada sam ulazio kucao sam /login .Moj nick je tada bio Ninja234 ali sam zaboravio sifru 2016 godine.Imao sam prijatelje voleo sam serb-craft SkyBlock i Survival sada nevolim ni jedno ni drugo jer su upropastili sa ovim novim GL.Jer sam video da ne vredi igrati na serbu isao sam na nekim drugim serverima na koji ma sam bio dupe uvlacara i dobijo sam op i console.Drugi server isto 3 server isto tako sam dobio.Ovaj treci server sam igrao 1 godinu sve do sada.Ali sam izdao ih jer su vlasnici bili glupi.Sada ovaj 4 server koji imam dan danas igram na njemu vec igram 1 mesec.Ajde mi se dogovorili da napravimo server i hub.Prvo sam ja pokusao da napravim im tamo hub kao test jer ja jedini znam spajam servere pomocu BungeCord ali nisam znao da treba 2 servera da bi se dobio hub 1 spigot i 1 buungecord.Pa sam ja tu trebao da spojim 7 servera.Na kraju su 3 otisla koji su trebali da se spajamo.Ima li smo spijuna koji je radio za taj 3 server.Ali on je rekao da ce da plati server to 3 njih servera ali onda smo ga izbacili i rekao da nece da placa srw ali ok je to ostalo bi 4 servera samo 2 servera odu na hub i glupo je samo da drzimo Faction i SkyPvP i sada smo mi odustali i ja rekao da ja necu vise da igram mc i izbrisem skype jer smo se posvadlaji i na kraju lutam po serverima.