Astel i Petar

Kada bi postojala komanda za ignore na forumu na njima bih je koristio stvarno mi se smucilo da svaki dan procitam 200glupih postova .Najverovatniji cu leftat forum na par nedelja da ovo dva dobra deteta dodju do jedno 3/4k postova da se vise ne takmice za rank na forumu .Zato sto su dosadni i znate vec kao sta su ***** .Kontam da spamuju kao Ser i Aki ali oni su gori od njih.Nmg da verujem da su toliko zaludjeni forumom kao da je droga.

Sent from my Pegla using Tapatalk

molim

Nole u pravu si ti to je kao najveca droga :wink:
Vise se svadjam sa Petar Lakovic neko sto pisem nesto pametno.
Sta bi dao da postoji ignore :frowning:

dao bi astela samo da postoji ignore

Ajde bez vredjanja bre!

Daj brate banujte ove debile jebote

koje debile i nepsuj

Ma sto nema MAC ban i za forum… :smiley:

ma sto se ne ubijes

Ja obecavam vise necu spamati.

ja sam napravio temu onog trena kad mi moderator kaze da prekinem da spamam i vredjam ja prekidam
do tad be cool

Petre zreo si k’o jabuka u prolece… zrelost ti je ravna detetu koje je tek naucilo da pise (’‘neznam, dali,…’’) :wink:

Petre jebem ti mater, eto… Boli me k ako dobijem ban sa foruma, forum je prenatrpan decom spamerima od 10 godina, za server je dovoljno reci 1.10… Banujte me ne znaci mi nista iskreno…

mislim da sam se dosta zajebavao sa vama na forumu
izvinjavam se svim ljudima na forumu zbog trolovanja inace nisam ovakav spammer ali sam se hteo malo nasalit i izludjet 2 ili 3

Sada se izvinjavas.Ljudi pet dana kasnije.UDARNE VESTI:Petar LAKOVIC 1000 PORUKA ZA SAMO 5 DANA NAJVECI SPAMER SADA IDEMO INTERVJU SA MANICEM I BATICOM:Petarl kaovic ga preterao svaku meru dobio je trajni ban zbog tolkog spamovanja i nadamo se da ce da se kloni serb-craft foruma.

hahaha sad si posto i duhovit

Ajde vreme vam je da spavate :wink:

wasdas nole jovane izvinjavam vam se pogotovo zbog mog trollinga inace nisam takav ali sam planiro par dana malo da spamam da malo igrace zajebavam izvinjavam se jos jednom

Ajde spavanac.
Astel i ti si na ivici kao on.
Nadam se da ozbiljno nećeš vise da vrjedas ostale :wink:

Poslano sa mog HUAWEI G610-U00 koristeći Tapatalk

Creeper ja vise necu nikog da vredjam sem ako su neki posebni slucajevi kad lik hackuje i jos nesto prica(Amer0n)