Anti xray plugin

pre neki dan mi je vault sakriven ispod zemlje bio raidan od igraca “Faspie” koji ga je pronasao koristeci xray (bukvalno sam pronasao tunel koji ide sve od y10 do sve do y50…) to je prvi put kada sam bas shvatio koliki je xray problem na serveru i da je neophodan da se popravi, takodje danas kada sam usao na server samo sam bio u bazi farmao cookies kada sam video dva nika iznad mene (normalno faspie koji je tamo bio vec 10 minuta i nekako gledao kroz zid sta radim i kada cu da se izlogujem da mi udje u bazu koju je samo tako nekako primetio sa svojim specijalnim resource packom) i nakon sto sam otiso gore i krenuo da ih jurim sto nije bilo lako jer mi je baza ispod okeana, tpali su jos 5 ljudi koji su mi zajedno usli u bazu i unistili preko 12 sati vredno kopanja i dosta novca koje sam stavio u bazu samo jer su koristili taj jedan resource pack i ja sigurno nisam jedina osoba kojoj se ovo desilo da budu rejdani i da im baze budu unistene samo zbog jebenog xraya. Takodje sa smanjenim borderom na 7kx7k jos je lakse za baze da budu pronadjene od xrayera… Moja preporuka na popravljanje ovoga je da se border poveca na staro 12kx12k ili cak i vise i da se ubaci plugin iz ovog videa Anti-Xray Plugin | Minecraft Plugins - YouTube , kao sto se moze videti funkcionise tako sto pravi vizuelni efekat da je sav stone, andesite, diorite i svi blokovi koje se spavnaju prirodno gold-diamond-iron ore-ovi koji potpuno zablokiraju ono sto xrayer moze da vidi na otprilike 4x4 bloka sto bi previse pomoglo u sprecavanju xray i napravilo bi ga beskorisno. Nadam se da ce neki admin ili makar mod videti ovo jer je problem postao kritican i unistava sfc.

Pozdrav,nikakav vault ja njemu nisam Raid ne znam o čemu priča dečko zamislio je nešto,što se tiče sinoćnog “raida” ako se tako može nazvati, zato što dečko nije imao ništa sem par stekova wheata i nešto cocoa beans,farma mu se nalazila ispod okeana,mene je portovao igrač “kakegurui” to možete i u logovima proveriti, Kakegurui je napisao u /f c f “Aloo help neko” i tp me je tamo,ostale ljude sam ja tp kasnije,tp sam “Farkas” i “Kifla_”,ja tamo nisam stajao 10 minuta kako on kaže,dečko je očigledno dete koje nikad nije čulo za “entity” dovoljno je bilo da pomerim crosshair na dole da bih video veći entity i da znam da je baza dole,to je to od mene svaka provera čak i ovaj dečko ako želi da me proveri nek se javi nema problema daću mu pristup računaru,hvala

Withered batice izgleda prvi put igras sfc xray na serveru otkad ikad se koristi tako da ne moze nikakav plugin pomoci moderatori ako vide nekog igraca da mnogo ima dijamanata ili ga samo specaju oni ga dovedu na ts anydesk ako ima ban ako nema adio

druze postoji entity i + je lik legit