andrija king sa 3 donje crte

Pa cek jel lik mora da ode na drugi server da bi naso nacin da prica sa nekim sa ts?
Serbov ts je ova novija verzija a novija verzija se preko fona placa, a jedan od likova je preko fona bio na ts i sta sad on ako napise dodji na taj i taj ts on ce dobiti ban?
A lik je vec dobio ban za istu stvar i evo gledao sam u chatu da pokusavao da ne napise ip adresu na fazon: ‘‘Kazi prvo ime od servera na koji da udjem.’’ i slicno.
Ne mozes coveku koga mucis od kako poceo server da progledas jednom kroz prste…

Misunderstoodovao sam, njemu samo serbov ts nije raido pa je ovaj zvao ovog na drugi ts.

Zasto uopste postoje sekcije za unban nije mi jasno.Ne pamtim da su nekad dali nekom drugu sansu.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Isto tako su pricali u f chatu.

JADNO

… isto bilo Xd

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Ja nzm ko njemu dade moda

KAKO JE REKLAMIRANJE AKO LIK KAZE JEDNOM DRUGOM LIKU U PORUCI KOJI NIKO DRUGI SEM NJIH 2 NE MOZE DA VIDE ZA TEAMSPEAK SERVER ZA KOJI OBOJE VEC ZNAJU ALI JEDAN OD NJIH JE MALO VISE AUTISTICAN PA JE ZABORAVIO IP

I NEMOJ TEK TAKO DA LOKAS TEMU KAO STO URADIS U SVAKOJ DRUGOJ RASPRAVI I POBEGNES

[quote=“Gennerator” post=182220]KAKO JE REKLAMIRANJE AKO LIK KAZE JEDNOM DRUGOM LIKU U PORUCI KOJI NIKO DRUGI SEM NJIH 2 NE MOZE DA VIDE ZA TEAMSPEAK SERVER ZA KOJI OBOJE VEC ZNAJU ALI JEDAN OD NJIH JE MALO VISE AUTISTICAN PA JE ZABORAVIO IP[/quote]E vidis To je totalna glupost
U /msg mozes pricas sta oces (tako bi trebalo)
tako ja moram odem na spigot mc forum napravim temu da mi drug da neki ip od ts servera ili ip mc servera

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Reklamiranje je zabranjeno u svakom vidu chata ne samo u public i msg

Lock

Evo da i ja odgovorim pošto sam ja kaznio igrača, ovako:
Moderatorima u chat stiže bilo kakvo reklamiranje, kažnjiv je bilo kakav vid reklamiranja, vi kažete da je on reklamirao u /msg, a on kaže da je reklamirao u F Chat, nije sad bitno to, ali neće dobiti UnBan. I samo da odgovorim Stefanu, UnBan sekcija služi da se igrači žale ako neki moderator napravi grešku u kažnjvanju, a ne da se daju druge šanse.
Imajte i vi razumevanja, zašto je Serbov ts3 napravljen? Da bi se slali ip-ievi od drugih? …