AndrewPH God armor :)

nemam sta da pricam decko je sam reko :

To je bilo jos pre nego sto me Manic prvi put banovao zbog god armore -.-
Ali nek proverite moj profil ako ocete slobodno ! :slight_smile:

A ti luka si picka Nodusarska !

To je bilo pre 15 minuta :wink:

I ja sam video da je bilo pre 15 20 min i nemoj psovati na forumu treba te mutovati!

AndrewPH pomiri se s’ tom cinjenicom, citer si i nosis GOD armor!

Luka samo smes chat da pokazes!
Naravno zbog nodusa si iseko sliku,jer si sigurno zaboravio da iskljucis neke opcije!

E delicu ajde ne smaraj vise ja sam cu slikati ceo mc pa da vidis dali imam nodus , otkad me je Manic banovao vise ga na koristim , tako da ga duvaj majmuncino!

Ti si nodusar.
I ti se pomiri da sam jacii od tb. kao I od Luke.
Lose si sinoc proso pa ti krivo.
A sad ti ide f kick.
:wink:

Andrew , koga uopste boli dali ce dobiti kick iz Esc, pa ti ne znas sta tvoji ljudi pricaju o tebi.
a i nisi dokazao da si jaci od mene ti kazes jaci si kad krenete vas 5 -.-

Andrew, nemoj da se kurcis, citeru citerski!Pozz od mene, u tvoju fakciju u zivotu necu uci vise!

nema potrebe da ostavi celu sliku kad moze da isece samo chat a kad isece slika zauzima manje memorije tako da se brze stavlja na forum i nema razloga da vam snoopyxxx pokazuje smoj skin i iteme :smiley:

[quote=“Andrew” post=7823]To je bilo jos pre nego sto me Manic prvi put banovao zbog god armore -.-
Ali nek proverite moj profil ako ocete slobodno ! :slight_smile:

A ti luka si picka Nodusarska ![/quote]

e Manic kad te je prvi put opomenuo PvPcow nije imao creatora , treba tebi da ide ban znas , pvpcow je pre neki dan dobio creatora tako da nemoj da lazes , Manicu ocete li ga banovati???

P.S. PvPcow je DavidPn00

andrew to sto si ti kupio 2000 skilla nemora da znaci da si najjaci na serveru.Evo naprimer ja idem na tebe i 02skars i zwork99 i nemozete da me ubijete i sekire sam vam sve pokupio. Andrew reko sam ti 100 puta ovu recenicu - skillovi mogu da se kupe, ali mozak ne moze :smiley: :stuck_out_tongue:

Da da .
I sta sad ?
Ma bezi bre tamo picko nodusarska.
Snimicu tebe pa cemo da vidimo.
Debeli :slight_smile:
Nzm kako te uopste ljudi gledaju tako ruznog !
.i.

[quote=“Andrew” post=7880]Da da .
I sta sad ?
Ma bezi bre tamo picko nodusarska.
Snimicu tebe pa cemo da vidimo.
Debeli :slight_smile:
Nzm kako te uopste ljudi gledaju tako ruznog !
.i.[/quote]

AndrewPH tvojim vredjanjem samo ti mozes dobiti ban :slight_smile:

Luka cuti bre lazes ceo server da si 97 god a zapravo si 2003!

ja nodusar a t sto mi pricas na skajp tamo kao provalio sam kako da hakujem skillove najjaci sam na serveru kao tamo kenjas nesto bre aj ne jedi govna neznam ko me moli za ally kad trebas sa bratom da se boris a to sto smi ti grifali f home 10 puta a ti nama 2 to nista aa? i to sto ste isli vas 3 na mene i niste uspeli da me kill a samo jednom sam left game. ajde bre hvalis se tu najjaci si kurac moj.

ne seri

Luka oladi!!!