Amare srecan rodjendan!

Amare srecan rodjendan zelim ti sve najbolje od srca…
A ovo smo mi xDDDD

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/4532/novaskin-minecraft-wallpaper.png

Srećan rođendan. :slight_smile:

Srecan rodjedan!

Hvala :smiley:

Srecan rodjendan :slight_smile: sve naj :wink: :slight_smile:

Sve najbolje :smiley:

Srećan rođendan!

Srećan rođendan! Sve najbolje! :smiley:

Hvala vam :smiley:

Srećan rođendan! Sve najbolje! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :cheer: :cheer: :wink: :wink: :cheer: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Jel 18-i ?

XD ma De bolan ja 18. 14 je al po visini mojoj svi govore uh jebote ovaj 97 godište XD jedna likusa me htjela pitat za vezu a starija me kad je skontala znate sta je bilo xD

Srecan rodjendan Amare :smiley:

Hvala

Ja mislio ti 97 xD

Hahahah i ja isto kad smo pricali na skype i izgledas kao da si '97 a i takav ti je glas xD

Srećan rođendan :slight_smile:

Srecan Rodjendan,Sve najbolje :smiley:

Hvala

Ma ja, ja moram da zaboravim -.- al sretan rodjendan sa zakasnjenjem :frowning: