Alo baaaaaaaaaaaaaaaa sto cinite to

[b]Alo sta radite ovo sa skypvpom (a i sa ostalim podserverima u kojima ima pvp) totalno ste ga unistili (usrali da izvinete <3) tokom pvpa me cas vraca u blok cas letim u vazduh cas zabadam ja ne znam sta je ovo vise ovo je totalno usrano sta ste vi radili to ne zna apsolutno nikooo.Molio bih da se ovo fixa, nisam prvi a ni poslednji koji se zali na ovo jer se svi zivi zale koji su usli na skypvp.Ostane mi lik 2hp mene vrati u nazad poletim u vazduh pa wtf?Ne moze se lepo pevepea sto bi reko gveklom pe ve pe (Sprite man) bukvalno ne desava se ovo samo meni nego svima zivima ili ih vrati u blok ili zabodu ili polete u vazduh ili ih vraca ja nzm stvarno fixajte ovo vise.Necemo da trpimo ovo vise ima da STRAJKUJEMO!!!

~Signed by Shadow
Discord:ShadowKliker#1153[/b]

U potpunosti se slazem sa gospodinom Shadowom !

I ja takodje

Nije tacno sve lepo radi ovo je jedan cist lazov, ugledajte se na mene. LP EZ

Ajde bezi tamo njivaru murske

cista laz kad ga ubijem ima izgovor da server laguje odlicno radi server samo napred pivipijeri

senka je u pravu!

Ajde bezi tamo idi okupaj se Cynclale

Upućeni smo u problem, ali kao što znate većina SC Tima je na meetup-u. Dobili smo više prijava za taj bag, tako da biće rešeno svakako samo da se oni vrate, jer ja to ne mogu sam rešiti, treba nam development team koji se bavi tim, mogu vam potvrditi da je to malo kompleksniji problem nego što vi mislite. Ali isto tako mogu vam i potvrditi da ćemo se potruditi da se taj problem reši u što kraćem vremenskom periodu.

-Lock.