alexa_00 Kako sam dosao na SERB-CRAFT.

Kad je osnovan MC u 3d-u ja sam krenuo da ga igram.
Od pocetka Oktobra, dolazim na ovaj server kao neznalac i nesvestan da oko mene ima Rankova i Fakcija…krenuo ko Noob da igram na serveru, posle 2 meseca ja kao radoznao igrac hocu da kupim Rank (Creator) i da isprobam kako je to biti Rank na serveru.Tokom ta 2 meseca sam upoznao dosta prijatelja sa servera (da ne nabrajam jer ih je bilo dosta).Sa Rankom [Creator] upoznajem jednog sasvim novog lika “HerobrineHunter”, pitao me je kako da gradim/rusim sa WE.Ja sam krenuo da mu objasnjavam, preko sharescreen, recima…posle 24h je skontao kako moze da se gradi/rusi sa WE.Tu sam postao od poznatijih igraca na serveru.Upoznao sam jew333, on mi je rekao kako i za sta je skill sluzio.Posle toga sam krenuo da budzim skillove sa prijateljima.Posle mesec dana sam postao medju najjacim igracima na SERB-CRAFT-u ikada vidjenih (pre GR-a).Dok je HerobrineHunter osnovao fakciju, mi ostali smo budzili skillove.Kad je Fakcija bila konacno osnovana trudili smo se da napravimo najbolji f home na serveru.Nije nam uspelo -.-’.Posle dosta vremena tu nam se priblizava fakcija Heroji.Nasa fakcija je bila 100 puta rusena i isto toliko puta i sagradjena.Svaki dan smo se rokali protiv celog f-a “Heroji”.Dobro nam je islo.Kad sam cuo da se blizi GR, tesko sam to prihvatio zbog mojih 1010 skilla na sekiri koje sam sakupio sa puno problema.Dosao je GR, ja sam bio Creator kao i ranije, imao svoju tezgu, bio najbogatiji igrac na SERB-CRAFT-u.I tako smo dosli do ove situacije da sa SERB-CRAFT-om dozivljavam prvo leto.

Pisac: alexa_00
Please comment :smiley:

Malo je kratak u odnosu na druge,ali je dobar :smiley:

Jbg, nisam ja kao oni ovde 3 godine :frowning:

Svaka cast za sastav :wink:

Izvini zaboravio sam da nisi pre toga bio na serbu :frowning:

Super si napisao, lep sastav :wink: , ali Minecraft je uvek bio u 3D-u…

alarg ovo je bilo pre 5 meseci :smiley:

Znam, vidim, ali ne kontam sta 3D znaci? :o

ja igram 2,5(mozda i 3 nesecam se)godine i neko je pre bio pod nickom alexa00