AlcatrazX ?

Sta mislite o nasem novom Adminu, AlcatrazX-u ? :slight_smile:

Moje misljenje: Iskustan,dobar igrac,veoma cest na forumu,grupi,serveru!
Nje kao neki admini,koji udju jednom u 3mesec (mislim na Alternate13)

Vase misljenje?

Moje misljenje:Dobar je!Nebanuje igrace bez razloga!..

ZASLUZIO GA JE !

U zadnje vreme i on nije nesto mnogo aktivan. Rekao mi je da je to zbog skole ali to nije opravdanje svi mi idemo u skolu. Ajde zbog prijamenog ali zbog skole, mislim da stvarno nije u redu. Ali ne znam svi tako igraju aktivno igraju sve i onda dobiju admina ili moderatora i onda od jednom nestanu.

Alca je po meni jedan jako dobar igrac ali retko ulazi na oba servera.Ja na serbu igram vec duze vreme pod raznim nickovima i u poslednje vreme ga nevidjam.Opravdanje mu nije neko:zbog skole.Mislim idemo svi u skolu na primer ja i nedyarb idemo u istu skolu,odlicni smo djaci(bez laziranja) i uvek stignemo da igramo i pored silnog domaceg koji nam nasi debilni nastavnici zadaju :slight_smile: a i hteo sam da pitam Manicu koliko bi mi naplatio admina ako vec nedas na konkursima? :slight_smile:

Alca je po meni veoma dobar igrac ali razlog mu je veoma glup.Ne moze da igra zbog skole.Ja i nedyarb smo odlicni djaci,stalno 5,00(nemojte misliti da lazem mogu slikati knjizice) i uvek mozemo da igramo,a i da priznam ja alcu vidjam na nekim serverima kao sto je:PO_Craft.PvPaction,relentnes craft… Serveri su glupi ali on ih reklamira i smara ownere da mu daju admina,moderatora ili nesto drugo.Ja igram na survivalu od verzije 1.2.5 pod raznim nikovima i tada sam ga stalno vidjao.I samo jos da pitam koliko:Manicu koliko bi mi naplatio admina ako ga vec nedas ovako ili na konkursima :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ?I ne zezaj manicu ja igram stalno vec 2 godine i nista nisam dobio :frowning: :slight_smile:

AlcatrazX : Iskusan Admin i redovan na forumu :slight_smile:

Moj Brat AlcatrazX

Manic to je misterija xD :smiley:

Ja i kad sam imao 10 strana da prepisem za 2 sata (bilo pisanjaaaaa) i tad sam odugovlacio sa kompom :slight_smile:

Alca je po meni veoma dobar igrac ali razlog mu je veoma glup.Ne moze da igra zbog skole.Ja i nedyarb smo odlicni djaci,stalno 5,00(nemojte misliti da lazem mogu slikati knjizice) i uvek mozemo da igramo,a i da priznam ja alcu vidjam na nekim serverima kao sto je:PO_Craft.PvPaction,relentnes craft… Serveri su glupi ali on ih reklamira i smara ownere da mu daju admina,moderatora ili nesto drugo.Ja igram na survivalu od verzije 1.2.5 pod raznim nikovima i tada sam ga stalno vidjao.I samo jos da pitam koliko:Manicu koliko bi mi naplatio admina ako ga vec nedas ovako ili na konkursima ?I ne zezaj manicu ja igram stalno vec 2 godine i nista nisam dobio
? Ja retko igram MC to nisam ja da znas… Od 1 aprila cu se vratiti ili ranije :slight_smile: