Ajmo !

E , ajmo malo da odmorimo od kockica , kraftovanja , fakcija , tekkit servera , survival servera … itd .
Zeleo bih da pitam ko igra LoL , kakve su taktike , kako pocinjete borbu, da li ste tek poceli il ste iskusni igrac i koji vam je omiljeni heroj …
Evo prvo ja :smiley: :
Taktika: Uglavnom igram sa drustvom , i krecem se u grupama (ceste asistencije )
Kako pocinjem borbu : Uglavnom stekam pare , za maceve , speed boost , za health i manu …Onda krecem da napadam :slight_smile:
Da li sam iskusan igrac : Ne , poceo sam juce da igram xD :smiley:
Omiljeni heroj : Od ovih koje imam , Ashe ! :slight_smile:

Ko nije igrao igru , neka odmah ode na leagueoflegends.com i nek se registruje , skine igru (2 gb je I skinite East and Nordic Europe) , besplatna je ! Zabavna ! I svima je preporucujem ! :slight_smile:

Vas (SMORENI) Ender111 :smiley:

Igram nekoliko meseci omiljeni heroji : Draven,Kennen :smiley: igram sa nekim levim i prestao sam da ga igram zbog minecrafta :smiley: cuvam pare za brzinu healt i attack sped i attack damge :smiley:

balsa ako oces wow da krenes sve cu ti reci pro sam :smiley: a moji drugovi igraju LoL… pa ako oces da skines wow bolje je od lola veruj mi :smiley:

Krsis pravila foruma balsa!!!