(Admin)

Ime i prezime: Aleksa Slovic

• Nick na serveru: Jazz
  • Datum rođenja: 3.9.1999
  • Kod nas igrate koliko (ne lažirajte podatak): 2god.
  • Žašto baš vi kao admin:Dugo igram na Serb-Craftu, iskusan sam, volim serb!
  • Iskoristićete ga za: Za dobro serveru,pomoc igracima
  • Iskustvo u Minecraft-u: VELIKO
  • Napišite nešto o sebi:Treniram kosarku 7 godina (pro sam!). Odlican ucenik volim da igram MC i CS itd…

ne .

Nedovoljno aktivan na forumu…

neaktivan… !

Ne i tacka.

The end for me! :slight_smile:

Ja mislim da samo Alcatrazx moze da glasa posto on igra pre mene. Mislim jedini je poceo da igra pre mene. Znam za serb 15 puta duze i vise od vas tako da molim vas!! SSSSSS

Ja sam odma na pocetku rekao da necu biti aktivan na forumu a inace na profilu Ezreal imam oko 50 posteva ali su mi neki brisani! Molim vas da ocenjuju samo igraci koji znaju ko sam ja poput alca alex manic batica benderx squareblock44 alber madafaka zola poonok asckman…

Na kog alex mislis mene il Alex0336???

Da

NE zato sto me nisi naveo gore :stuck_out_tongue: xD

salim se ali sta god ja da kazem Aca se zavetovao da ti nece dati nista posle onogo (sta god to bilo) na RolePlay-u ili Survivalu… Ako se on smiluje MOZDA ga i dobijes …

Jazz,ne ,i nebitno kad si dosao na serb,nisi aktivan ni malo,postova8 O.o ?
Na serveru te nkada nikada nisam vidjeo , a cesto sam tamo.

Ja igram pre Alcatraza i tebe :stuck_out_tongue: Ali ipak kazem NE!

OMG Ljudi sta ste me svi napali. To sto nisam bio aktivan na forum neznaci da nesmem dobiti admina. Na prosloj mapi na Survival sam bio pod nickom Ezreal. Sad imam VIP na serveru Survival i stalno igram Na rol3play nemogu da udjem jer je stalno pun ali kad udjem ne izadjem po 3-4 sata! Ali ajde kako vi kazete. Batica ce verovatno reci da sam odbijen ali ok msm to sto nisam aktivan na forum… I Loler SORRY!

Ne.Nisi aktivan,neispravan naslov i nemoras se hvaliti time stoigras duze od nas i onako ako igras duze od npr:alexa_00 on je mnogo bolji igrac

Po cemu je bolji od mene? Po tome sto ti je drug ili ti daje ITEME stalno? Uredu je neka batica oceni sta treba da bude verujem da ce me odbiti zbog neke svadje sto smo imali a manic…neznam

Kao prvo ja alexa_00 ne poznajem uopste
Kao drugo naveo sam ti PRIMER nisam bukvalno mislio
Kao trece njega sam naveo zato sto svi igraci vise vole njega nego tebe koji “igras” od kad i alcatrazx i za razliku od tebe alexa_00 je mnogo aktivni i vise pomaze igracima

-Hvala na razumevanju

TNT Slazem se!

Poštovani,
Hvala Vam što se konkurisali za mesto Admina na našem Rol3Play serveru! Izvinjavamo se, ali komisija koju smo oformili nije saglasna da Vi sa trenutno navedenim informacijama i komentarima ostalih igrača dobijete taj rank! Hvala Vam još jednom, budite aktivni kod nas, nemojte da vam jedna odluka pokvari igru!
Vaš SERB-Community!