[Admin] Ender111

• Ime i prezime:BalŠa CamoviĆ
  • Nick na serveru:Ender111
  • Datum rođenja: 26.08.1999
  • Kod nas igrate koliko (ne lažirajte podatak): Igram od 5.02.2012 …
  • Žašto baš vi kao admin:Svi se prijavljuju , zasto ne bih ja :smiley: (onako bezveze :smiley: ) … Imao sam na jednom serveru admina i imao sam svoj (privatni) server na kom sam naravno bio op …
  • Iskoristićete ga za:Pa , za sta bi bilo potrebno , pomoc oko servera , i sta jos treba , nikakav problem :smiley: Uvek sam na raspolaganju !
  • Iskustvo u Minecraft-u: Sve znam , igram od 25.09.2011 ! :smiley:
  • Napišite nešto o sebi: Gamer (velike zelje , los komp :D) , Dobar Drug , Programer (trenutno na nekoj pauzi ) , 3D Animator itd…
    -Da li ste ikada bili nekada admin na nekom serveru[ne lažirajte podatak] : Bio sam , ne bih sad da imenujem server , zbog reklamacije :wink: I imao sam svoj server (privatni) na kom sam imao dosta plugina sa kojima znam da baratam … (njega imam i sad :smiley: :slight_smile: )
    -Koliko dugo ste bili admin[ako ste na nekom serveru pre bili admin]: 6 meseci . Onda je server propao … OWNER je stavio neke budale za admine i puffff …
    -Najkorisnije komande za admina po vama su: Za izgradnju WAND (sve te komande) , za red ! /ban /banip /kick , ostale komande sve zavise od plugina … :confused:

Ahahahahhaha , ne znam da li pravim gresku sto se tice ove teme , ali prijavljuju se i neki skoriji igraci , pa zasto ne bih i ja :slight_smile:

Vas Ender111 !

-Ime i prezime:

• Nick na serveru:
  • Datum rođenja:
  • Kod nas igrate koliko (ne lažirajte podatak):
  • Žašto baš vi kao admin:
  • Iskoristićete ga za:
  • Iskustvo u Minecraft-u:
  • Napišite nešto o sebi:
    -Da li ste ikada bili nekada admin na nekom serveru[ne lažirajte podatak]
    -Koliko dugo ste bili admin[ako ste na nekom serveru pre bili admin]:
    -Najkorisnije komande za admina po vama su:
    Molim sve koji su se sada prijavili da urede svoje teme po ovome.Hvala !
    Vas SERB-CRAFT Rol3play Tim !

1.Ako si na mene i jos neke igrace mislio “skoriji” za mene si se dobro zeznuo. :slight_smile: Da u svakom slucaju i jos samo malo budi aktivniji na Rol3Play-u!

-alexa_00

Nisam na tebe mislio :smiley:

Ok . :slight_smile:

Only Fools And Horses :smiley: !

Da

Hvala ! :slight_smile:

Vec sam zaboravljen ? :smiley:

Ne, nisi zaboravljen :wink:

Sto niko ne glasa ? :smiley:

Odkud ja znam?Ni meni niko ne glasa pa nikom nista… :frowning:

Da od mene ali budi aktivniji malo na serverima jer te ne vidjam :wink:

Ma ovih dana sam bolestan :smiley:

Poštovani,
Hvala Vam što se konkurisali za mesto Admina na našem Rol3Play serveru! Posetite naš TeamSpeak3 server i porazgovarajte sa vlasnicima kako bi oni odlučili konačno! Hvala Vam još jednom, budite aktivni kod nas, nemojte da vam jedna odluka pokvari igru!
Vaš SERB-Community!