[Admin] DJFantom

Ime i prezime:Dusan Gligorijevic

• Nick na serveru:DJFantom(prvi nick mi je bio AleX,drugi Alex0336 i ovo je treci :D)
  • Datum rođenja:2.2.2001
  • Kod nas igrate koliko (ne lažirajte podatak): Od osnovanja serba :smiley: (Baticin brat)
  • Žašto baš vi kao admin:Stalno vidim neke citere i hocu da ih banujem.Hocu da mutujem one koje spamaju i tako to…
  • Iskoristićete ga za:Za pomaganje drugim igracima i banovanje.
  • Iskustvo u Minecraft-u:Igram minecraft 1.7.3 beta verzije,i znam skoro sve komande za admina.
  • Napišite nešto o sebi:Volim da jedem :P.Aktivan sam u MC,Battlefield Heroes i CS 1.6.
    -Da li ste ikada bili nekada admin na nekom serveru[ne lažirajte podatak]:Da bio sam admin na Serb-Craftu oko 1.0 verzije.
    -Koliko dugo ste bili admin[ako ste na nekom serveru pre bili admin]:Oko 1 godinu.
    -Najkorisnije komande za admina po vama su:Za mene su najkorisnije komande /kick /mute /ban :smiley:

Da aktivan si, stalan si… :slight_smile:

Da,Alex je dobar i posten igrac.Cest je na serveru,a samim tim sto je BAticin brat doprinosi mnogim stvarima.
(Nemislite sad da e njemu BAitca da da admina,jer mu je brat) Nego Batica ne moze da se boji da ce on nesto lose uraditi,zato sto stalno moze biti uz njega dok igra :slight_smile:
DA.

Danilo aj ts :smiley:

imas DA od mene :smiley:

Naravno i od mene imas da :smiley:

Videcu za moj glas… Uredicu ovaj post i dole cu ti napisati Da ili Ne.

E a i plus sam 3. na hg :smiley:

Da i od mene, stalno si na server, posten, pomazes ostalima koliko mozes i tako… :smiley:

Od mene imas veliko DA

Ako i moj glas toliko vam znaci imas da od mene.Trebace mi jos 1 admin oko roleplay-a.[do sada ja mislim izmedju tebe i Alexa_00 ali videcemo]

A sto ne jos 2? :slight_smile: :smiley:

Od mene imas ne, zato sto nas podjebavas sada … Koji ce ti Q admin imas brata …

I to sto kazes, upravu si.Batica moze da mu da rank ali nece , a i moze svasta da ga nauci! :stuck_out_tongue:

Loler,evo zasto.Ja sam imao buildera na tekkitu.I kad mi je batica reko tekkit se menja u rol3play,ja kazem sta cu tu da imam.On kaze nista :stuck_out_tongue:
I evo zato sam se prijavio za admina!

Pa brate nije uredu da stariji brat neda mladjem valjda ,pametniji popusta a glupav nepopusta" (nisam mislio da si glupav Batice nego samo kazem :slight_smile: )

Da… :wink:

Naravno :slight_smile: Veliko DA

Veliko DA :smiley:

DA