[Admin]Danilo_00

Tema je uredjena i predstavio sam se po sablonu AlcatrazX-a

Zdravo,ja sam Danilo_00 i prijavljujem se za Admina na Serb-Craft RolePlay-u :slight_smile:

[color=#ff8800]O meni:
-Ime i prezime: Danilo Jevrić

• Nick na serveru: Danilo_00
  • Datum rođenja: 24.01.2000
  • Kod nas igrate koliko (ne lažirajte podatak): Mozda 2-3godine(spawn-skyblok spawn) :slight_smile:
  • Žašto baš vi kao admin: Vodio bih red na serveru,mutirao spamere,banovao citere,i obavljao ostale adminske duznosti,pomaganja igracima i slicno…
  • Iskoristićete ga za: Kao sto sam naveo u prdhodnom pitanju.
  • Iskustvo u Minecraft-u: Imam veliko iskustvo.Uglavnom znam svaku komandu,sve Essentials.permissione :slight_smile: (I u izgradjni sam dobar) Mc igram oko 2-3godine.
  • Napišite nešto o sebi: Odlican sam djak,volim sport,fudbal,a i Igrice Lol,Cs,i najvise MC<3
    -Da li ste ikada bili nekada admin na nekom serveru[ne lažirajte podatak]: Da,imao sam svoj server,mozda mnogi znaju D-Zone (Stalno je bio pun) a Admin sam bio na mnogim serverima.Nebih da ih imenujem.Znam dosta o pluginima,i takodje o namjestanju i prevodjenju njih.
    -Koliko dugo ste bili admin[ako ste na nekom serveru pre bili admin]: Imao sam admine i svoj server tako da , kada sve saberem 1godinu.
    -Najkorisnije komande za admina po vama su: Pa //wand, /unban,/ban,/banip,/mute,/jail,/kick,/gm,/fly,/kill,/more (I mozda da nema CreativeC)[/color]

Zahvalan sam svima koji kazu DA. A molim da oni koji kažu NE,obrazlože svoj odgovor.
Želim sreću svim prijavljenim igračima. Hvala što ste čitali ovo.

Da od mene!Nego koji CS igras?

Ponekad CS 1.6 :slight_smile:
hvala.

OD MENE IMAS VELIKO “DA” :wink:

Da samo budi aktivni

Jao,pa ja sam veoma aktivan.
Na RolePlay-u sam stalno!

TNTDestroyer ti svima govoris budi aktivniji a fazon ja tebe retko kad vidim na serveru.I meni si pisao i Danilu.Mi smo obojca aktivni. -.-

Slazem se Davide.

Da.
Jako si aktivan.

Sry danilo tebi nisam teo da napisem da budes aktivni nego to mi se nesto mota po glavi pa sulcajno a ti davide ja kad god udjem budem po 3 sata ujutru i uvece tebe nema.

Ok je TNT,vidim da si se zbunio :slight_smile:

Pa od mene je ''Da" i ako mozes da mi kazes kad sledece nedelje ides ujutru il popodne? (u skolu sam mislio :slight_smile: )

ujutru idem citave godine :slight_smile:

Destroyer ja ne igram ni ujutru ni nocu.Nego popodne ili ako idem popodne dodjem oko 20:00 ili 21:00

Ja ti dajem veliko NE zato sto se ulizujes batici i manicu i kao nesto pricas da si aktivan na forumu imas 200 postava a spamas ko budala i sve bezveze komentarises + lazes imam par slika kako psujes druge, odmene imas ne!!!

albert1007 od tebe ima ne ali od svih drugih ima Da.Za admina se gleda kakav si igrac,jel pomazes drugima i dali si aktivan a sto se on “ulizuje” nekome to okaci macku o rep tako nesto se svugde desava i Danilo je jedan on naj aktivniji clanova foruma bez uvrede ali on je naspram tebe da ti ne govorim.Ja ovo ne govorim zato sto mi je drug(ne poznajemo se) nego zato sto je sve ovo istina,I jos da dodam albert1007 i ti psujes druge igrace sto je veoma ruzno a i da barem imas neki razlog,a i ako danilo psuje nemoras ti da se mesas gledaj svoja posla i sada si napisao gomilu lazi da je to nevidjeno

'Ajde posto te ne znam, a vidim da ti svi daju DA, onda cu i ja ako se racuna, mada sam te danas video da mnooogo spamujes i vredjas tako da nisam siguran :wink:

Ma ako mene neko vredja moram i ja njega :wink:

TNT Destroyer potpuno si u pravu,i hvala sto si sve rekao albertu umesto mene! :slight_smile:
(Imas Karma+ od mene!)

Samo da kazem da se ne pise “dali” nego da li :stuck_out_tongue:

AlcatrazX i njegova “pismenost” :stuck_out_tongue: