[Admin] blank1212

Ime i prezime : Nemanja Stankovic
Nick na serweru : blank1212
Datum rodjenja : 15.08.2000
Kod nas igrate koliko (ne lažirajte podatak): Igram na vasem serwu od verzije 1.3.2 samo sto sam imao razne nikove …
Zasto bas vi kao admin : Aktivan sam na serweru i na forumu, Iskusan u MC i za pomoc drugima kao i sebi.
Iskoristi ce te ga za : za pomoc drugima i sebi i da pomognem serweru da bude lepsi :smiley:
Iskustvo na MC : Iskusan sam neigram bas dugo ali mi dobro ide :smiley:
Napisite nesto o sebi : Mrzim Skolu, Volim MC pogotovo Serb-Craft i roleplay a ponekad i neki drugi (kad vas serw neradi XD):PVolim da igram igre i da se zabavljam!

Ne naravno,nisi redovan na serveru,a imas 5postova na forumu.

Od mene veliko DA posto si stalan na serveru , roleplay i na serb-craft

Moze da ali budi budi svaki dan po 5 sati najmanje ! i bices dobar srecno!

Hvala :smiley:

Moze dajem ti Veliko DA posto te cesto vidjam i puno mi pomazes :stuck_out_tongue:

Da

Veliko DA :slight_smile:

Od mene veliko DA :slight_smile:

Da, ali neznaci ti to sve u glasovima nego kako si se predstavio :slight_smile: (tako sam ja razumeo Manica :slight_smile: )

Ne , naravno …

Pogledacu za moj glas!

Igras dosta na serveru ali na forumu nisi aktivan a Admin bi trebeao na oba da bude.Iz ovoga si zakljucio sta sam mislio.

DA

Dvoumim se ali ipak Da samo budi aktivin na forumu.

hvala :lol:

-Ime i prezime:

• Nick na serveru:
  • Datum rođenja:
  • Kod nas igrate koliko (ne lažirajte podatak):
  • Žašto baš vi kao admin:
  • Iskoristićete ga za:
  • Iskustvo u Minecraft-u:
  • Napišite nešto o sebi:
    -Da li ste ikada bili nekada admin na nekom serveru[ne lažirajte podatak]
    -Koliko dugo ste bili admin[ako ste na nekom serveru pre bili admin]:
    -Najkorisnije komande za admina po vama su:

Poštovani,
Hvala Vam što se konkurisali za mesto Admina na našem Rol3Play serveru! Izvinjavamo se, ali komisija koju smo oformili nije saglasna da Vi sa trenutno navedenim informacijama i komentarima ostalih igrača dobijete taj rank! Hvala Vam još jednom, budite aktivni kod nas, nemojte da vam jedna odluka pokvari igru!
Vaš SERB-Community!!