[Admin]AndrejCar

Mislim da naslov sve objasnjava :smiley:

Ovako,konkurisao si sebe za Admina , nisi napisao ni ko si ni sta si ni kakav si !
Ovako,zao mi je .poznajem te , ali nisi mi ti bas za Admina :confused:
Neko iskusniji.Izvini

Ime Prezime:Andrej Mirkovic
Datum rodjenja:06.10.2001.
Iskustvo u MC:ZNAM SVE
Igras na Serb-Craft:Jos od kada je radio stari Role Play
Skola:ne odgovaram na takvo privatno pitanje
Hobi:Kupovanje nove tehnologije
Adresa:ne odgovaram na takvo privatno pitanje
Nesto o sebi:Pametan sam ,Volim MC i vase servere ,doveo sam sve svoje drugove na vas server(normalno koji igraju MC)…

Ispravka:Od kad je nastao rol3play koji se hostao na baticinom kompu :stuck_out_tongue:

Danilo_00 obijasnio sve :slight_smile:

Ne, zao mi je, nisam te vidjao cele nedelje iako nisam bio u skoli mozda neces tako i ako postanes admin, mozda “nisi” imao vremena zbog skole ali, ja uvek kad sam na kompu (svaki dan) uvek otvorim Google Chrome i odem na SERB-Community… :dry: (NE) mozda me nisi video ceo vikend jer sam bio kod caleta, nisam ja k’o neki da dobiju admina i bole ih k**** npr. Allternate13

Hmm…ae Da samo budi malo aktivni

Andrejcar hmmm de ti je carstvo mislim koja zemlja
Ma salim se.Zezam se malo

Alexa cele nedelja sam bio na srv nego mozda nisi bio u tom trenutku a i nemogu da udjem jer je server pun :frowning: Normalno kada nije uvek sam tu :smiley:

Ok , ok mozda te nisam video :stuck_out_tongue: ali budi aktivniji! :slight_smile:

Ime i prezime:Andrej Mirkovic

• Nick na serveru:AndrejCar :smiley:
  • Datum rođenja:06.10.2001
  • Kod nas igrate koliko (ne lažirajte podatak):od starog Rol3play servera kada je hostovao Batica :smiley:
  • Žašto baš vi kao admin:Da pomazem igracima!
  • Iskoristićete ga za:Pomaganje igracima!
  • Iskustvo u Minecraft-u:znam sve
  • Napišite nešto o sebi:Volim MC <3
    -Da li ste ikada bili nekada admin na nekom serveru[ne lažirajte podatak]:Jesam (owner)
    -Koliko dugo ste bili admin[ako ste na nekom serveru pre bili admin]:beskonacno :smiley:
    -Najkorisnije komande za admina po vama su: gm za ulepsavanje kuca :smiley:

Morao sam sve ovo da pisem jer je Alca lepo rekao :smiley:

Jel da ti dam Da il Ne? :slight_smile: ti reci.(Da) reci:,Hvala alexa_00" :wink:

Dao sam ti da a ti se slikaj!!! :slight_smile: :wink:

Posto niko ne pise u ovoj temi da ja nesto napisem :smiley:

DA DA DA pogresio sam onaj prvi odgovor nisam te vidjao zato sto nisam gledao na chat i na TAB sry :wink:

nis :smiley:

Andrej , dobices DA , ako promenis ovog sugavog avatara na forumu :stuck_out_tongue: :smiley:

Poštovani,
Hvala Vam što se konkurisali za mesto Admina na našem Rol3Play serveru! Izvinjavamo se, ali komisija koju smo oformili nije saglasna da Vi sa trenutno navedenim informacijama i komentarima ostalih igrača dobijete taj rank! Hvala Vam još jednom, budite aktivni kod nas, nemojte da vam jedna odluka pokvari igru!
Vaš SERB-Community!