(Admin)alexa_00

-Ime i prezime:Aleksandar Rac

• Nick na serveru:alexa_00
  • Datum rođenja:24.01.2000.
  • Kod nas igrate koliko (ne lažirajte podatak):Od ja mislim pre 6 meseci (od novembra) vi me ispravite ako gresim!Il kako bi se reklo od sredine prosle mape na survival-u! :slight_smile:
  • Žašto baš vi kao admin:Pa iskusan sam,volim S-C volim igrace na njemu, i naravno bih svakom igracu pomogao (ozbiljno mislim) :slight_smile:
  • Iskoristićete ga za:Ovako kod mene ce biti pravila koja glase ovako:Svaki igrac ima 3 sanse (mislim na kick il mute il ban), ko krade nick ce dobiti 1. opomenu (kick) i ako bude jos 2 puta krao nick ide mu ban (ako se slazete), mute bih dao ako 10 puta bude spamovao npr. cao, cao ,cao ,cao ,cao il ako krene da spuje i tako… :slight_smile: moj predlog vi odlucite!
  • Iskustvo u Minecraft-u:Od pocetka 3D verzije (beta cracked 1.7.3)
  • Napišite nešto o sebi:Saljivdjija, volim fudbal(treniram 2 god.), dobar djak…
    -Da li ste ikada bili nekada admin na nekom serveru[ne lažirajte podatak]:Smislio svoj server, napravio rankove, preveo ga i samo je trebalo da ga hostujem!
    -Koliko dugo ste bili admin[ako ste na nekom serveru pre bili admin]:Bio op i owner na svom serveru.
    -Najkorisnije komande za admina po vama su:/mute,/ban,/kick,/unban,/banip,/unbanip,/we,/tempban. :slight_smile:

Veliki + OD MENE!! (Alexa za admina) (clap)

Mislim da alexa_00 treba da dobije admina VELEKI +…

Da. Zelim da alexa_00 dobije Admina jer ga stvarno zasluzuje!!!

Da, on ga zasluzuje!!!

Da.

Da od mene aktivan si i na forum i na serveru… :stuck_out_tongue:

Mislim da nije sve u aktivnosti?!
Za Admina bitno je i iskustvo…
Ne znam sta bih ti rekao alexa…

Danilo bio bih ti zahvalan da bi rekao i Ne i Da.Hvala svima vama! :slight_smile:

Da od mene , aktivan si na serweru i najbolji :smiley: !

Hvala, hvala!

Da od mene

Mislim da alexa_00 zasluzuje admina jer je veoma aktivan (zavisnik) :lol: :lol:

Jaooo moro si to da kazes :slight_smile: inace hvala!

DA!

DA !

Paaaa ja sam dugo na serveru od ja mislim polovine stare mape mora da me znas :slight_smile:

Da :slight_smile:

Hvala.Pogledajte sta sam jos dodao na pocetku teme!

Mislim da je na pocetku ne napocetku o.O