Abvgdcez

Pa evo KennyZZ je me banovao pa ja odma sam slikao da vidite deka je nepraviljen ban
Nick:grudder
Banovan od: KennyZZ
Traenje na ban: trajno

Kako ti smaras ni sam nisi svestam, jbt imas cit i sta tu ima dalje da se prica, nemoj praviti nove teme neces dobiti un-ban niko ovde nije glup.

Oni me banova na Skywars za cit ne na SkyPvP. A sad KennyZZ me banovao za killauru a ka sto vidis koristam optfine
ima i .minecraft i versions.

Decko mi samo vidimo da se nisi skolovao i da dzabe otvaras bezpotrebne teme jer je ne moguce dobiti 2 bana za Hackovanje-PvP, a nisi hakovao.Trenutno mozes da dobijes lokic, a za kasnije cemo se dogovoriti. :wink:

Decki to je vaso sto ne mi verujete ama ce vi kazam samo edna rabota.Vie ne ste admini da kazuvate za drugi za unban zatoa zacute.
Adminite ako ne mi veruvat oni gubat ne jas bidejki ne gi biva za admini staviv tokazi odma koga me ban videte vremeto.
I do nubovite so me /report sekoj so pat so ce gi kilnat treba da go resite toj problem
Moj predlok e da stavite AutoBAN! pa da vidime citerite kako ce banirat a ne kako Fire_Blood 5dena igra so cit i ne go ban duri sea,Hype_PV isto 6dena igra so cit nikoj ne go ban.A najdivte mene da me banirate sto incentirav armor? zaradi kilaurra??? to ne mi se veruva

Pozz: grudder <3

Ne razumem tvoj jezik brate, prevedi na srpski…

Vi nerazumete MAKEDONSKI a ni vi razumeme SPRSKI to je za zal bidejki imame slicni jezici…stvarno zalno

Slusaj, ti ovde nas pokusavas da ubedis da si u pravu a nisi, shvati smaras!

Sve su rekli pozz :slight_smile:

Sent from my Roma RX using Tapatalk